Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek adjam fel?

Szerintetek adjam fel?

Figyelt kérdés
1 éve még rengeteg barátom volt,és szociális életet éltem szinte,de megismertem valakit,akit nem kellett volna. Ellenem uszította az össze barátomat,és már alig maradt. Egyszóval elveszítettem őket. Hiába próbáltam visszaszerezni őket,nem sikerült. Azóta nem csinálok semmit,és kezdem úgy érezni,hogy nincs esély jobb életre. Nem tudok kivel elmenni,kivel programokat csinálni,hülyéskedni. Kezdem elveszíteni a reményt. Szóval eddig fent voltam,most pedig a mélyponton. A gödörben,ahol nem tudok kimászni. Tehetetlen vagyok.

2019. ápr. 10. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Önsajnálat.
2019. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdj el ismerkedni, ismerkedj/beszélgess új emberekkel.

És hagyd a régieket, ne is foglalkozz velük.

2019. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Úgy hangzik hogy erősen mész a depresszió felé, ha még nem vagy benne. Ismerd fel, hogy nincs vége az életednek, koncentrálj arra hogy új embereket ismerj meg, új barátokat szerezz. Akarni kell és próbálkozni, még ha tényleg nehéz. Először szedd kicsit rendbe magad, nézz magadba miket tartasz pozitív tulajdonságaidnak, milyen dolgok érdekelnek, merre mászkálnál, milyen programokra mennél.


Törekedj arra, hogy egyedül is jól érezd magad, kösd le magad valamivel, próbálj ki új dolgokat, növeld az önbizalmad. Ha jobban érzed magad, kezdd el a laza ismerkedést, barátkozást az érdeklődésedtől függő közegekben.

2019. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress új barátokat
2019. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!