Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megváltozzak, hogy szeressenek...

Megváltozzak, hogy szeressenek az emberek?

Figyelt kérdés
Érzem,hogy az emberek nem igazán kedvelnek engem.túl nyers és magamnak való vagyok.talán nem is vagyok képes egy szeretteljes kapcsolatra/barátságra.senki nem akar velem szorosabb kapcsolatot.nem keresik a társaságom.az ilyen embernek kikell fordulnia magából hogy szeressék,vagy fogadja el hogy a többiek egyszerűen nem látják benne a szeretnivalót?
2019. ápr. 11. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem a megfelelő emberekkel ismerkedsz. Vannak akik elfogadnak téged, csak meg kell találnod őket.
2019. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vannak barataim,tudok beszelgetni az emberekkel de senkihez sem erzem magam kozel

Sosem ereztem

Sosem voltam olyan aki nelkul ne lehetne elni

Olyan akiben valami plussz van amiert vki beleszeretne

Olyan posvanyos a tarsas eletem

2019. ápr. 11. 17:24
 3/6 anonim válasza:
Szia hát én azt vettem észre hogy csak akkor vagyok jó mindenkinek ha jó kedvem van meg van pénzem vagy ha valahol messze vagyok akkor szeretnek meg hiányzok stb.. De ha valami segítségre lenne szükségem vagy szomorú vagyok rossz kedvű akkor el fordulnak tőlem... Szerintem ne változz meg azért hogy szeressenek mert akik igazából szeretnek azért fognak szeretni aki vagy...!
2019. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Inkább utáljanak azèrt aki vagyok, minthogy szeressenek azèrt aki nem"
2019. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is sokan nem fogadnak el mert vagy egy fajta másságom ami miatt nagyon sokan fogyatékosnak gondolnak én is próbáltam úgy viselkedni mint az átlag aztán jött hozzánk egy kezelő ember aki megállapított hogy nagyon más világnézet van mint az átlag embernek ez én szerintem abba nyilvánul meg hogy ami az átlag embernek hülyeség én azt is elfogadom a kezelő azt mondta nekem hogy mások miatt ne változtassa magamon csak magam miatt te is tedd ezt ha nem tetszik a stílusod akkor változtass rajta de mások miatt ne változz meg igaz hogy így bekell az embernek vállalni hogy nem mindenki fogja elfogadni
2019. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mintha magamat hallgatnám. Engem se szeretnek, fáj, de már kezdek beletörődni.
2019. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!