Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van esélyem összejönni egy...

Van esélyem összejönni egy olyan lánnyal aki szép, kedves okos és sok fiúnak tetszik?

Figyelt kérdés
Személyesen nem ismerjük egymást,az interneten beszélgetünk.Kedves,normális,jó vele beszélgetni olyan mintha szeretne engem.Más lányokkal is levelezek,de vele más.Ő kedvességet,nyugalmat áraszt magából.Pont olyan,amilyen nekem tetszik.
2019. ápr. 13. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, küzdeni kell érte! :)

pl el is hivhatnad valahova

2019. ápr. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Drazicc ***** válasza:
19%
Nem nincs esélyed, az általad leírt típus sosem randizik senkivel sosem jön össze senkivel.
2019. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze hogy randizik,de szerintem nagyobb esélye van azoknak a fiúknak akiket személyesen ismer.Pedig milyen jó lenne ha én lennék a szerencsés kiválasztott.Találkozni kéne vele.
2019. ápr. 13. 09:45
 4/4 Drazicc ***** válasza:
64%
Akiket személyesen ismer azok valszeg bennevanak a barátzónában, és ilyenkor egy csaj nehezen kezd el úgy gondolni rá, mint egy potenciális partnerre ha addig barát volt. Persze van olyan, hogy évekig barátok és aztán lesznek egy pár de sokkal több sztem az ilyen megimserkedés és elkezdenek randizni.
2019. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!