Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme az életnek ha sose...

Mi értelme az életnek ha sose lesz kapcsolatod és családod?

Figyelt kérdés
Ott vannak a szülők meg a család, de idővel elmennek sajnos. Utána senkim nem lesz. Mi értelme így tovább élni?
2019. ápr. 13. 15:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennyire előre tervezni. Lehet, hogy te hamarabb meghalsz mint a szüleid.
2019. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bárcsak úgy lenne, biztos kikészülnék a halálukon. Idősek már és rettegek ettől.
2019. ápr. 13. 15:53
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha többre tartod magad az állatvilág ösztönlényeinél,akik a szaporodás miatt jöttek létre,akkor van. Ezt egy válaszolótól másoltam be. Szerintem tök igaza van.
2019. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne?? Ha begubózva otthon ezen rágódsz, így nem is lesz.
2019. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

CSakis rajtad mulik hogy lesz-e kapcsolatod es csaladod.

Es ne gyere random nyafogassal.

Lattam mar "bottal se piszkalnam" tipusu embereket is kapcsolatban.

Persze, nem az aktualis playboy lany lett a parja, de valamit megis osszehozott.

Neked mi a kifogasod?

2019. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Spanom menj pszichológushoz és szedj fel egy nőt(vagy csávót)! Ugyanez a bajom mint neked, én is frusztrált vagyok és kétségbeesett, de a neten való nyafogástól semmi nem oldódott még meg
2019. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom egy cipőben járunk
2019. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát, ha te így eldöntötted, hogy sose lesz senkid, utána meg nyavalyogsz, annak tényleg nincs értelme.


Senki sem mondta, hogy nem lehet senkid, de ha te így állsz hozzá, akkor váljék egészségedre.

2019. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én 44 éves vagyok és mégsem gondolok ilyet.Igaz, nekem már volt régebben jópár kapcsolatom , férjem is meg van gyermekem, de most nincs párom és legfőként a munka a reménytelen az életemben, az nem akar összejönni, de nem adom fel. Mindíg azt nézem, hogy nálam százszor hülyébbeknek, rondábbaknak is van párja, munkája, akkor nekem miért ne lehetne? Többnyire nem egy csapásra teljesül, amit szeretnénk, de ha csak egy lépést teszel a dologért, máris alakul az esély.

A legveszélyesebb, ha begubózol és nem is próbálkozol.

2019. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Önsajnálatból jeles vagy. Az is valami
2019. ápr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!