Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megoldás a fizetős lányok...

Megoldás a fizetős lányok használata?

Figyelt kérdés
Aki hosszú ideig egyedül van és nem reális esély, hogy lesz kapcsolata megengedhető neki, hogy igényes fizetős lányokat vegyen igénybe?
2019. ápr. 13. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Persze! A prosti sose gáz. Csak azoknak gáz,akik nem látják át,hogy ez azért van,mert így könnyebben kiélheted a vágyaidat.
2019. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minimális egónövelésre jó de csak olyanoknak akiknek az fontos.
2019. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ego növelésre kell, hanem, hogy nőhöz érhessek olyan viszonylatban..
2019. ápr. 13. 16:56
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Sok férfi folyamodik ehhez, nincs benne semmi gáz.
2019. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Semmi gáz nincs ezzel. Fizetős fiú csak azért nincs (sok), mert a csajok bármikor találnak kapható hímneműt egy körre vagy kettőre, ha arra van igényük. (és nem egy nővel találkoztam, akik ezt aktívan művelték - akármilyen buliban összeszedtek egy éjszakás kalandra valót)

De ha nem így lenne, a nő is pont ugyanúgy igénybe venne ilyen szolgáltatást. Persze ezt sose fogják bevallani.

(én is nő vagyok ám, mielőtt jöttök valami nemileg exkluzívan férfi gyalázó szöveggel)

Szóval szerintem tök természetes.

A kényszerített prostik esete viszont más, az nagyon szomorú. De vannak, akik ezt a foglalkozást önként választják - hozzájuk bátran járjon férfi, azon se akadnék ki, ha a párom lett volna náluk előttem.

2019. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Persze, viszont gondold végig, ha rendszeresen jársz az nem kevés pénz, abból meg kijön egy nem hivatásos diáklány, golddigger is. Az meg már csak kellemesebb.
2019. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Haverom 18 évesen szűz volt, elmentek kiruccanni, fél óra volt 10 ezer, és már nem szűz...én már elmúltam 19, lehetne rá lehetőségem hogy meghúzzak egy dagi nőt, inkább fizetek egy jó kinézetű ribizlit...mert a farkam még nem járt a női vaginába...szégyen, vagy nem szégyen...

Azért gondolkozok én is prostin, mert valahogy azt érzem, nem találok olyan lányt aki még szűz, és nem adjuk egymásnak. Inkább beugrok a mély vízbe.

2019. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én véleményem szerint. Nincs hiba a fizetős lányokba. Előny{sek szerintem és korrektek. Ők legalább előre közlik az árakat, nem mint a barátnő, feleség stb
2019. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én véleményem szerint. Nincs hiba a fizetős lányokal. Előnyösek szerintem és korrektek. Ők legalább előre közlik az árakat, nem mint a barátnő, feleség stb
2019. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!