Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit csináltok amikor...

Ti mit csináltok amikor hirtelen túl sok szabadidőtök lesz?

Figyelt kérdés

Még suliba járok és most jön a tavaszi szünet, nem sok de a szüleim elutaznak (ilyen évfordulós romantikus út, azért nem visznek magukkal) de amúgy meg is lennék csak nagyon magányos és egyedülinek érzem magamat, lehet kinevettek de a sötétben egyedül is esténként félek, mindig mindenhol ég a villany de így is para az egész. Én nagyon hiszek ezekben a paranormális dolgokban. Főzök magamra ami annyira nem jelent gondot de ez is unalmas és minden bajom van..

Gondolom veletek is volt ilyen, én a szüleimmel élek, egyke vagyok ahhoz képest mindig van itthon valaki (úgy dolgoznak a szüleim de tök véletlen, ha hazaérek valaki vár) ezért az életem mindig ilyen volt és ez az 1 hét is kész pokol xd

Kevés barátom van, barátnőm meg egy jó fél éve nincs, szóval magányos vagyok amennyire csak lehet :D Van 2 barátom akivel dumálgattam erről csináljunk valamit de nekik meg programjuk van a családdal, amit megértek, valaki vallásos és tartja a húsvétot családi vacsora stb.

Ti ilyenkor mit csináltok? Előfordul veletek is gondolom ilyen teljesen helyzet mikor magatokra vagytok hagyatva és sehol senki. Az a helyzet Budapesti vagyok és nem tudom milyen programok van lehetőségek lennének. Mert igaziból akarok valamit csinálni de egyedül olyan gáz, így is egyedül megyek moziba majd jövőhéten mert senki nem jött velem mert ők mással nézik vagy együtt de nem velem stb.

19/F



2019. ápr. 15. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
19 évesen? Örültem volna hogy van pár napom kockulni. Aztán úgyis érettségi.
2019. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nah én még nem érettségizem, szóval ez nem opció :D

De nem vagyok az a kockulós már, olyan 3-4 éve? Nem tudom, már egyáltalán nem vonzz, inkább az emberek és a társaság de sajnos kevés jut ki nekem belőle. Ez bonyolult és az okát nem itt szeretném leírni...

2019. ápr. 15. 21:59
 3/15 anonim ***** válasza:

Jó idő lesz, kirándulj, legyél a szabadban, ismerkedj, nézz programokat az érdeklődési körödnek megfelelően.


De egyébként tudom, milyen az, amikor hirtelen rád szakad rengeteg szabadidő és nem tudod senkivel se megosztani abba tényleg bele lehet bolondulni. Én ilyenkor mindig olvastam, mert ez kikapcsol és ha tetszik a történet, akkor jobban repül vele az idő, csak nem tudom, hogy ez nálad mennyire opció.

2019. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Azt hittem, max. 15-16l vagy...

En mindig is nagyon szerettem egyedul lenni. Amikor par eve egyedul voltam husvetkor, ugyanugy csinaltam mindent, mint maskor: feldiszitettem a lakast, foztem-sutottem stb., de ez teged gondolom, hidegen hagy. Csak van hobbid, foglalkozz azzal. Ha most ram szakadna egy szabad het: olvasnek, filmet neznek, kutyammal setalnek, egyeb hobbit vennek elo stb.

2019. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De egyedül? Az annyira ehh, nem hiszem, hogy élvezném, az ember társas lény most hódítsam meg a világot egymagam?

Opció, imádok olvasni, van is sok könyv amit el akarok olvasni és ez is volt a terv, csak most másfajta könyv volt prioritásban, tanultam eddig :D Vagyis még most is.

2019. ápr. 15. 22:25
 6/15 A kérdező kommentje:

Persze, hogy van de azért ez rengeteg idő, imádok filmezni és van hobbim is, de nem 5 napon keresztül alvás nélkül akkor most végre kiélhetem magamat... Ezeket csinálom is rendszeresen és semmi különleges nincs benne.

Még ha nem jutna rájuk idő de hetente x időt mindig mindenre fordítok, ezekre figyelek.

2019. ápr. 15. 22:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Használd ki ezt az időt csak magadra, lazulj, pihenj, most nem zavar senki. Törődj magaddal, sportolj, utána fürdő, elmehetsz masszázsra, és bár szerintem nem erre a válaszra számítottál, én biztosan hagynék nem kevés időt a szexre is, akár egyedül, akár partnerrel (ha van). Most lehet nyugodtan próbálkozni.
2019. ápr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sorozat és filmmaraton.

Mint mások írták túrázás biciklizés esetleg valami kondizás.

Semmi haverod nincs aki lógna veled kicsit ?

Osztálytárs/évfolyamtárs esetleg.

2019. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
A recsi is opció...
2019. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Persze, ezek tényleg jók, mondjuk nem tudom túrázni mennyire jó egyedül.. A biciklizés tetszene meg sokak csinálják de nincs bringám szóval ez kizárva.

Valaki aki meg így ellenne velem háát nincs. Eleve kevés ember vesz körül ők meg nem érnek rá vagy máskor meg nem akarnak de kifogás az mindig van. Sok embertől eltávolodtam és megromlott a kapcsolatom amiről nem én tehetek.. Gondoltam valami kis utazásra vonattal valamit meglátogatni de már senki nincs aki törődne velem vagy érdekelném. Szóval még elég nagy kérdőjel ez az 1 hét 🤔

Nem, nincs párom már mint írtam. De ezek a komolytalan válaszokat nem tudom hova rakni...

2019. ápr. 16. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!