Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit csináltok amikor...

Ti mit csináltok amikor hirtelen túl sok szabadidőtök lesz?

Figyelt kérdés

Még suliba járok és most jön a tavaszi szünet, nem sok de a szüleim elutaznak (ilyen évfordulós romantikus út, azért nem visznek magukkal) de amúgy meg is lennék csak nagyon magányos és egyedülinek érzem magamat, lehet kinevettek de a sötétben egyedül is esténként félek, mindig mindenhol ég a villany de így is para az egész. Én nagyon hiszek ezekben a paranormális dolgokban. Főzök magamra ami annyira nem jelent gondot de ez is unalmas és minden bajom van..

Gondolom veletek is volt ilyen, én a szüleimmel élek, egyke vagyok ahhoz képest mindig van itthon valaki (úgy dolgoznak a szüleim de tök véletlen, ha hazaérek valaki vár) ezért az életem mindig ilyen volt és ez az 1 hét is kész pokol xd

Kevés barátom van, barátnőm meg egy jó fél éve nincs, szóval magányos vagyok amennyire csak lehet :D Van 2 barátom akivel dumálgattam erről csináljunk valamit de nekik meg programjuk van a családdal, amit megértek, valaki vallásos és tartja a húsvétot családi vacsora stb.

Ti ilyenkor mit csináltok? Előfordul veletek is gondolom ilyen teljesen helyzet mikor magatokra vagytok hagyatva és sehol senki. Az a helyzet Budapesti vagyok és nem tudom milyen programok van lehetőségek lennének. Mert igaziból akarok valamit csinálni de egyedül olyan gáz, így is egyedül megyek moziba majd jövőhéten mert senki nem jött velem mert ők mással nézik vagy együtt de nem velem stb.

19/F



2019. ápr. 15. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én gec ire örülnék 1 hétnek te meg itt picsogsz bazki :D

Bulizzá ba zeg mert még sok munka áll előtted az életben és akkor nem lesz tavaszi szünetecske ;)

2019. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

kösz tesó, de én nem a te helyzetedben vagyok. Nekem ez nem ilyen könnyű mint másoknak ezek szerint..

Kösz, kivel? Egyedül gázos. Elolvastad miket irkáltam :(

2019. ápr. 16. 20:16
 13/15 anonim válasza:
Menny el edzeni vagy sportolni csak ne legyél bent jó idő van Go ki,ha még nem tanulj olvass töltsd hasznosan a szabadidős.
2019. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hi Menjél küzdösportra kickbox vagy kempo egyböl bekerülsz egy jo közösségbe

Üdv. Zsolt

2019. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hálát adok istenek hogy lett szabadidőm

.

2019. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!