Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Melyik jobb, összejönni...

Melyik jobb, összejönni valakivel aki nem tetszik, vagy egyedül maradni?

Figyelt kérdés
Tetszem egy kövér,fogatlan lánynak.Én sem vagyok valami szép,ezért arra gondoltam hogy össze kéne jönni vele hogy ne legyek egyedül.Szerintem a párkereséssel is úgy van mint a munkahellyel.Ha minden kötél szakad,el kell vállalni bármilyen munkát mert kell a pénz.Ugyanígy van a párkereséssel is.Az ember ha nem néz ki jól nem válogathat.Össze kell jönnie olyannal is,aki nem tetszik neki.Vagy szerintetek ne jöjjek össze vele,ha nem tetszik? Akkor se ha nála szebbet úgyse találok?
2019. ápr. 17. 11:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
A párkapcsolat NEM létfontosságú dolog.
2019. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Egyedül.Szerintem egy fiatal lány biztosan nem fogatlan,de ha így lenne ott a fogorvos.Azért a párkpcsolat nem ugyanaz mintha munkahely hiány miatt éhezel.Akkor se vagy köteles állandóan azt csinálni amit nem szeretsz,elvállalsz valamit,ha félre teszel egy kis pénzt ellehet belőle menni külföldre.Ha valaki párkapcsolaz nélkül van az fordíthatja időt önmagára,hogy megismerje magát,erősítse az önbizalmát és hidd el amikor úg ykell lennie megtalálja amegfelelő partnert.Lehet nem néhány nap,hét vagy hónap alatt,de végül minden elrendeződik.
2019. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Egyedül.

Nem csak neked jobb, de a másik féllel szemben is tisztességtelen, "ha nincs ló, a szamár is jó" alapon elrabolni valakinek az éveit és visszaélni a bizalmával (aztán meg ejteni).

2019. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem létfontosságú de mégis sokan élnek párkapcsolatban vagy sokan vannak akik egyedül vannak de keresik a társukat.Egyedül nem jó,főleg hosszútávon.És ha nem megy a társtalálás lejjebb kell adni az igényekből.Ha akkor sem,akkor még lejjebb kell adni.
2019. ápr. 17. 11:31
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Én inkább egyedül maradnák, ha nem tetszik valaki.

Én nem tudnám kényszeríteni magam valakihez aki nem tetszik.

2019. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Inkább maradnék egyedül, mint valaki olyannal összejönni, aki eleve nem tetszik. Az milyen kapcsolat volna? Max. barátként tudnám elképzelni, ha jófej. De ha nincs benned semmi érzelem iránta, akkor ennek a kapcsolatnak semmi értelme, már az elején halálra volna ítélve.
2019. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Kedves kérdező sajnálom, nagyon elkeseredett lehetsz.Hidd el tapasztalt már más is ilyet és valóban nem jó érzés egyedül lenni.Leadhatsz az igényekből, de ha nem találod azt akivel úgy érzed jó együtt lenni,tudtok minőségi időt tölteni,beszélgetni akkor nem fogod boldognak érezni magad.Úgy fogod érezni a jelenlétét mintha egy nyomasztó terhet hordoznál.Egyedülállóként írom ezeket a gondolatokat.
2019. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm is elkövette azt a hibát hogy mindenáron csinos barátnőt szeretett volna.40 évesen belátta,hogy nem lesz fiatal csinos barátnője,mert nem néz ki olyan jól.Pocakos,sörhasa van,arcra sem néz ki valami jól,de ennek ellenére mégis lett barátnője egy nála 10 évvel idősebb molett nő aki szintén nem nagyon tud válogatni.Nem tudom hogy boldogok e egymással,de már nincsenek egyedül.
2019. ápr. 17. 11:38
 9/23 anonim ***** válasza:
58%
Azt írtad, hogy nem tartod magad valami szépnek. Csak a külsőségekre nézve egy csónakban eveztek. Nem szép dolog az embertársadat lenézni, nincs okod rá. :)
2019. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem a szépség a fontos, hanem a kisugárzás.Ha valami megfog a másikban az mindenekfelett áll.Ha nem fog meg lehet akár Claudia Schiffer vagy Antonio Banderas is az illető nem fog kelleni.
2019. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!