Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek nem baj ha fiú...

Szerintetek nem baj ha fiú létemre sírok egy lány miatt? Vagy férfiatlannak tartjátok?

Figyelt kérdés
Nagyon megszerettem egy lányt.Nem elég hogy külsőleg is szép,de kedves,közvetlen és rendes is.Közöltem vele hogy többet szeretnék tőle barátságnál de visszautasított.Még soha nem sírtam egy lány miatt sem ez lenne az első alkalom.De nem akarok,mert az olyan férfiatlan lenne szerintem.Vagy nyugodtan sírhatok?
2019. ápr. 17. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne gáz ha egy fiú sír!? Az a baj, ha valaki magában fojtja az érzéseit.
2019. ápr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Előtte nem akarok sírni és a barátaim,családom előtt sem.Majd sírok ha egyedül leszek.Egyébként egész nap a lányra gondolok.
2019. ápr. 17. 22:56
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Nagyonis jó, és értékes dolog, ha egy fiúnak vannak mély érzései, és ezt ki is mutatja. Aki osoba, az gyengeségnek véli, holott pont ahhoz kell igazán nagy erő, hogy meg merd élni az érzéseidet, és szembe tudj nézni velük.


A lányok ezt nagyon meg szokták becsülni.

2019. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Legtöbbünkkel előfordult már. Azt is jól tetted, hogy megpróbáltad.
2019. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok előtte sírni.Nem akarom hogy lássa hogy mennyire megviselt hogy visszautasított.Próbálok erős maradni.
2019. ápr. 17. 23:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Jólvan haver,nem is előtte kell sírni. 😂
2019. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem az a gáz, hogy sírsz, hanem hogy itt sírsz. Csak az tudjon róla, akiben maradéktalanul, feltétlenül megbízol! Egy férfi, aki nyilvánosan sír, olyan, mint aki a buszmegállóban szarik.
2019. ápr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem férfiatlan. Bátran sírhatsz, legalább megkönnyebbülsz.
2019. ápr. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem dehogy. Én is sírtam már lány miatt,de nem azért mert elutasított,hanem mert előtte mondtam el neki mit érzek iránta,aztán rám tört a sírás.
2019. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A könnyeket sosem szabad szégyellni.

Csak rád tartozik és ,ha úgy érzed feltörnek a bánat könnyei ,akkor engedj utat nekik.

2019. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!