Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mióta vagytok egyedül? Milyen...

Mióta vagytok egyedül? Milyen pozitív élményeket éltek meg?

Figyelt kérdés
Csak hogy motiváljam magam, hogy nem is olyan szar egyedül lenni.
2019. ápr. 18. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

25 éves korom óta. Habár volt egy 9 hónapos "kapcsolatnak gondolt" szexkapcsolatom. Mert havonta egyszer találkoztunk és csak szex volt. Ennek már 1 éve.

Elég magányos vagyok, nem is igazán érdekel már semmi az életembe. Ez az igazság. Csalódtam magamba, hogy nem tudtam érdekesebb ember lenni, szerethetőbb.

Fent vagyok badoo-n, tudom, nem a legjobb hely, de tindert is próbáltam már. Badoo-n is, tinderen is, végig mindenkire igennel szavazok, hát ha kapok valami pozitív vissza jelzést, de badoo-n is kb 600-700 nőből ha 5 jelezte, hogy szimpi vagyok a vissza szivezéssel, de beszélgetni egyik se akart végül. Szóval nincs pozitív visszajelzésem igazán. Ettől meg teljesen elment a kedvem. Kezdem úgy érezni, hogy nem nekem találták ki az életet. Már a prostizáson gondolkodom, hogy legalább szexelni tudjak valakivel.


Hamarosan töltöm a 31-et, május 9.-ével.

2019. ápr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagy, vagy nő?
2019. ápr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mindegy a nemem.
2019. ápr. 18. 07:37
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
90%, hogy férfi, de amúgy mindegy, mert nő is lehet magányos. De a stílus inkább férfira utal.
2019. ápr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Most komolyan ezt találgatjátok? :D A kérdés adott.
2019. ápr. 18. 07:42
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Több, mint 10 éve, viszont lefoglalom magam, és nem érzem magam magányosnak. Nem kell alkalmazkodni olyan emberhez, akivel mások az igényeink, életritmusunk, nem kell azon agyalnom, hogyan szabaduljak ki egy agresszív dögtől, ha túl lestrapált vagyok, senki nem kér számon, hogy ott hagytam a mosatlant, majd megcsinálom, miután kipihentem magam.
2019. ápr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Szia,

En lassan 3 eve vagyok egyedul, nos pozitivumkent azt tudom mondani, hogy nek fuggok senkitől, tenyleg azt csinalhatom amit szeretnek, de azert ott van bennem hgy ezeket megis jobb lenne egy tarssal.

Probalkozni kell aztan majd kialakul.. Legalabbis en ebbben bizom :D

F

2019. ápr. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Én ötödik éve vagyok egyedül. Sok pozitív dolog van benne, amit előttem is említettek, jó pár évig nem is érdekelt egyáltalán a társkeresés, mert szerettem ezt a fajta szabadságot és hogy nem kell alkalmazkodni senkihez. Mostanában érzem, hogy jó lenne valakivel az életemet megosztani, de nem erőltetem, nem keresek, majd ha úgy hozza az élet.
2019. ápr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

Én 21 eves koromig voltam egyedul. Akkor pozitívumként eltem meg hogy ha 0-24ben te csak ulni akarsz es videojatekozni vagy olvasni akkor senki nem keri a figyelmedet, hogy szakadj mar le errol meg arról. Plusz a dolgok amiket szerettem/hordtam. Ha cipőt vettem magamnak csak az erdekelt nekem tetszik e. Ha valakivel egyutt vagy azert megkerded párod, hogy hallod, amugy szerinted ez milyen? Es igenis mindenkit befolyasol ez a dolog, akkor is ha mindenki azt mondja csak magaddal torodj.

Viszont most hogy van párom (aki pont hozzam illik, nem csak egy tessek lassek kapcsolat) mashogy allok hozzá. (Volt egy exem de annal tenyleg jobb volt szinglinek lenni. Xd)

Jó a szingli lét hidd el, megvannak az előnyei, aztan majd ha jon valaki akivel kiegszititek egymást, akkor meg annak az elonyeit fogod élvezni. Most nyitott szamodra a világ, a csajok mindig ezt mondják, akárki utan utana fordulhatsz, akarkuvel flortolhetsz es erezheted magad vonzónak tobbek által.

Ugyanakkor azert nehany kommentelovel vitatkoznek, mert valoszinuleg nem volt jo kapcsolatuk, ha ilyen negativumokat tudnak mondani. Jelenlegi párommal nem veszekszunk a mosatlanon, mert mindketten ruhelljuk es hosszu kinszenvedesek aran vagy megcsinalom, vagy kozosen vallaljuk. (Kelleni fog egy automata xd). Egyikunk sem maceral egy ott hagyott csipszes zacsival, mert mindketten szet szortak vagyunk, es jol van az ugy. K**va anyazni is szoktunk egy egy ossze bujas kozepette, es senki nem sértődik meg..

Csak várnotok kell egy megfelelore. Addig is viszont a szingli letet hasznaljatok ki, mert most foglalkozhattok csak magatokkal, most lehet tietek akarmelyik pasi/csaj, es senki nem fog beszólni ha wow elofizetesre költod a kaja pénzt. 😀

2019. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Szinte mindig egyedül voltam.A pozitivum,hogy szabadon tehetek amit akarok, oda utazhattam el ahova akartam nem kellett mással előzőleg egyeztetnem ő mit szeretne,közös megoldást keresni.Ha váratlan lehetőségek adódtak élhettem velük.Ha elszerettem volna merülni egy könyvben megtehettem,nem kellett a mosatlan edényeken,vacsora készítésen gondolkodnom.Persze nem csak pozitiv oldalai vannak az egyedüllétnek...Alapjában véve jól elvagyok egyedül,jelenleg jobban aggasuzt,hogy pillanatnyilag nincs munkám.
2019. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!