Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Évek óta nincsenek barátaim,...

Évek óta nincsenek barátaim, legjobb barátnő meg senki. Nincs számomra jó program, ahová járhatnék. Unalom ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amióta barátommal együtt vagyok, csak az ő barataihoz mentünk, engem szidott, kinlódott, ha én akartam valakivel találkozni, vagy mondta, hogy neki nincs kedve, ezért én se menjek.

Azóta történt néhány dolog. Külföldre jöttünk dolgozni, kis városba , a hegyekbe. Itt megtalálta a neki való haverokat, én nem. Amúgy se tudok átlag emberekkel barátkozni ritka az, akivel jól elvagyok. Azóta külön költöztünk, mert ő piál, ami utólag derült ki, mert ez már betegség nála. Szabadidőmet egyedül töltöm. Szülők, testvérek messze vannak. Volt két macskánk, persze nálam vannak, mert egy koszos alkoholistára semmiképp sem hagytam őket. Velük se tudok utazni 200 km-t látogatni, meg így nincs is hova. Családhoz se tudtam soha menni aludni. Várták, hogy látogassak, de mindig albérletet fizettem a környéken, és így, hogy nincs különösebb dolgom, minek fizessek 2 felé.

Zavar, hogy nincs kivel menni valamerre, kirándulni vagy bármi.

Van most egy kiskutyám, vele tudok menni sétálni.

Környéken nincs semmi, csak 1 órára innen, de ott sem ismerek senkit. Netes ismerkedést nem szivlelem, mert ott általában a folyton gép előtt ülő emberek vannak, meg férfi nőt, vagy nő férfit keres, párkapcsolat vagy egyéb célra. Nem szeretek a lakásban a gép vagy telefon előtt ülni és alapból nyomkodni azt. Itt a húsvét, ami számomra nem ünnep hanem unalom. Nincs kihez átmenni vagy kit elhivni ide.


2019. ápr. 20. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb hazaköltözni? És tiszta vizet önteni a pohárba? Aztán otthon nyílván dolgiznál, beszállnál a háztartásba, utána majd csak jön egy normális fickó. Vagy tesóhoz nem tudsz valamennyi időre költözni? Miért sínlődsz egyedül?? Fogd a kutyust, a cicákat és go to home :)
2019. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig se laktam szülőkkel, ezután de lehet. Mindig mindent magamnak fizettem.
2019. ápr. 20. 15:30
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezután se lehet, na. 😊
2019. ápr. 20. 15:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Értem ☹️

Elmennék veled valamerre, akár egy italra vagy sétálni....de gondolom az nagyon messze vagyunk egymástól...mivel én Békés-megyében lakom.

2019. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én Ausztriában vagyok. Kicsit más irány.
2019. ápr. 20. 17:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj haza. Nem értem, mit keresel a labancoknál, ha senki se kíváncsi rád.
2019. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nincs hazám...

Itt tudok fizetni albérletet egyedül, nem idegenek között, mint magyarban.

2019. ápr. 20. 18:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Úh ezt át tudom érezni. Én gondolkodom a kiköltözésen és császkálnék veled ha úgy van :)

Jah, nő vagyok :D

2019. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is nő vagyok. Nem f.z kell, hanem barát. 😄
2019. máj. 4. 13:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Valami hobbit nem tudsz találni? Eljárni sportolni vagy ilyesmi, valami csoportos foglalkozásra, ahol hátha megismerkedsz egy-két jófej emberrel.
2019. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!