Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen tulajdonság az, ami...

Milyen tulajdonság az, ami miatt még a baráti közeledésemet is elutasítja mindenki?

Figyelt kérdés

Bármilyen vidám vagyok, az emberek meg se akarnak ismerni. Biztos bennem van a hiba, ez 1000%. Ha próbálok beszélgetni nem válaszolnak, ha köszönök nem jön viszonzás, ha odamegyek kezetfogni valakivel akivel nap mint találkozok (pl munkahelyi őr) akkor nem reagálnak, ami tök kínos.

Kicsit fura szerzet vagyok, magamnakvaló, de jóindulatú és kedves, segítőkész ember. Nincs egy nagy életem, nem tudok csajozós és egyéb macsó sztorikkal előállni, de amúgy bármiről beszélgetek szívesen.


2019. ápr. 21. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hited az emberekben pl.De amigy nem benned van a hiba egyszeruen nem a jo emberekkel probalkoztal!Aki nem koszon vissza tobbet nem kell koszonni pl es igy tovabb,Legy te is egy kicsit szigorubb.Magaddal is es masokkal is!
2019. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért tartod magad kicsit fura szerzetnek?
2019. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok sajnos.
2019. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szigorúbb leszek, már nem hagyom hogy kínos helyzetbe hozzanak.


Azért vagyok fura szerzet mert évek óta nincsenek barátaim vagy egy haverom. Ez azért elég fura.

2019. ápr. 22. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!