Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha eljárok majd szórakozni...

Ha eljárok majd szórakozni discoba ilyenek akkor találok egyszer valakit?

Figyelt kérdés

Koncerteken már voltam és ismerkedtem persze részegen. Sikerült is utána randizni egy lánykával de felismerte, hogy nem vagyok egy nagy dumás pali, mint aznap este és rossz vége lett a kapcsolatunknak.


Buliban is voltam de ott sok nő kinevetett, mit akarok én mondván.



Persze ott is akadt 1 akivel dumálgattunk de ő se akart tőlem semmit.



Nem vagyok az a társasági ember, de ha valaki megszólít vagy én öt akkor el tudok vele beszélgetni úgy-ahogy.



Kicsit már kezd unalmas lenni a Tinder is szinte egy csajt se érdekkel ott .



Félreértés ne essék nem azt várom, hogy boldogabb életem lesz egy párral, csak hiányzik esténként egy pár.


24/F


2019. ápr. 21. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Probalkozz.Azzal nem veszitessz.Legfejjebb visszautasitanak,es? Ne add fel jonlessz!
2019. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sose add fel, csak próbálkozz és előbb utóbb összejön
2019. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nincs rá garancia, de azért sokkal nagyobb az esélyed rá, mintha csak a szobádban kuksolnál.
2019. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nemaRendőrség ***** válasza:

"Félreértés ne essék nem azt várom, hogy boldogabb életem lesz egy párral, csak hiányzik esténként egy pár."


Wtf

Ajánlom a rosszlányokat ha ilyen igényeid vannak egy párkapcsolattól...

2019. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem qrvárq vágyom hanem kapcsolatra.
2019. ápr. 22. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!