Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek jó ötlet?

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
24/F vagyok és már jó ideje nem voltam nővel. Nagyon nehezen ismerkedek és munkám miatt most nem is tudnék kapcsolatot kialakítani. Nagyon vágyok egy nőre. Napok óta az a gondolat jár a fejeben, hogy elmegyek egy prostituálthoz. Viszont én valami intimebb dologra vágyok. Simogatásra, csókokra, érzékiségre és inkább adni szeretnék mint kapni. Nem tudom, hogy ezt hogyan fogadná egy prosti. Kicsit félénk is vagyok ezért idő kell, hogy eltudjak lazulni és kizárni a világot, a negatív gondolatokat. Mennyire lekezelők a prostik? Kinevet? Vagy lehet velük beszélni és szeretni őket? Valakinek tapasztalat? Vagy ismer ilyen hölgyet akinél megkapnám ezeket? Nem szeretném azt, hogy érződjön az ottlétem alatt, hogy csak a pénzről szól a dolog.
2019. ápr. 21. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Számtalan ilyen kérdés volt, keress vissza, ha erre vágysz, menj.

Vannak erre szakosodott portálok, ahol vannak vélemények a lányokról és részletes adatlap van, hogy mit vállalnak. Olvasgass, keress egy olyat akinek rendesen kitöltött adatlapja, fotói és sok pozitív értékelése van. Hívd fel, mondd el mit akarsz és kész. Neki is az az érdeke, hogy neked jó legyen és rendszeresen menj, nem kevés pénzért

2019. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak a pénzről fog szólni, legalábbis a csaj szemszögéből. Gondolj bele, ingyen nem smacizik senkivel. Amikor csókolóztok, neki a ropogós szentistvánod lebeg majd a szeme előtt.
2019. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Prostihoz menni olyan,mint amikor beveszel egy fájdalomcsillapítót mert fáj a fogad.Egy ideig jó,de aztán megint elkezd fájni.Ahogy a rossz fogra sem a fájdalomcsillapító,hanem a fogorvos a megoldás,a magányra sem a prosti,hanem egy barátnő a megoldás.
2019. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!