Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a megoldás, a kutya se...

Mi a megoldás, a kutya se kiváncsi rám?

Figyelt kérdés

Reggelente fent vagyok már 5:00 kor és vergődők az ágyban.


Megint ez új nap.... tökömnek sincs kedve hozzá, aztán hétvége na elmegyek kerékpározni ha jó idő van akkor lenyugszok általában, este megint eszembe jut nincs barátnőm akit átölelhetnék, akivel szexelhetnék, közös programokat szerveznék.


A munkám is már nagyon untat, untatt már otthon lenni is.


Meg az is untat, hogy a Tinderen egy átlag csajnak se kellek, akinek meg igen annak én a sok századik vagyok a sorba.



Mikor találok már valakit?


24/F



2019. ápr. 25. 05:37
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Srác, a Tinderre egy csomó p1cs@ csak önigazolást keresni jár. Eszük ágában sincs ismerkedni, azt akarják látni, hányan jelölik be őket. Én vagy három hónapig próbálkoztam, de egy válasz nem jött. Haverjaimnak is csak prostik írtak vissza, akik rögtön közölték, hogy ennyi lesz egy menet. OKCupid dettó. Parasztvakítás ez mind, levesznek jó sok pénzzel, aztán semmit nem kapsz érte, pedig annyiból már luxusqrvát is hívhattál volna.
2019. ápr. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Társaságba lenne érdemes járni, nem magányos tevékenységeket folytatni és ekkor nagyobb az esélye hogy megismersz valakit.
2019. ápr. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

napi rinya...


én nem csodálom ha a kutya se kíváncsi rád

2019. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3# ment rád a piros te gyökér.
2019. ápr. 27. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden, amit látsz, amit érzel, ami körülölel, mind csak miattad vannak ott, érted. Attól, hogy lesz egy barátnőd, nem garantált, hogy a problémáid megoldódnak.

Megvan mindened a jelen pillanatban ahhoz, hogy boldog legyél. Ha lejjebb adsz az elvárásaidból, egyszerűbben meghódít téged a boldogság. Nem a tettektől leszel boldog, hanem attól, hogy eldöntötted. Szabhatsz magadnak gátakat, feltételeket, de minek? Légy hálás mindenért, amit az életedbe kapsz. Hiszen nem jár neked. Ez a hálás, nyitott szív, nyugodt, szeretetteljesség, de közben mégis élettel feltüzeltség, a szabadság az, ami igazán vonzza a másikat. Adj olyat, amilyet szeretnél mástól kapni. Ne várj el a másiktól semmit, csak adj neki, és tűrj hosszútűréssel, bocsáss meg neki, de ne csak neki, hanem próbálj minden emberrel, aki az életedbe jön úgy viselkedni, ahogy tennéd egy kapcsolatban. Alárendelni magunkat a másiknak és teljesen őszintének lenni, megnyílni előtte egy kihívás. Egyáltalán kinek higgyünk, mi az igazunk, és tudjuk e, hogy az őszinteségben azt mondjuk el, amiben hiszünk, amit jónak látunk. A negatív dolgokra bárki képes. A + jelben is van mínusz, csak át van húzva, le van győzve. Mersz pozitív lenni?

Merre van ehhez az Út a boldogsághoz? Hol találsz életet? Mi az Igazság? Keress és találsz. A legjobb helyen, időben és pillanatban jönnek azok, bízzál.

Minden jót! :)

2019. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!