Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha nem merek...

Mit tegyek ha nem merek megszólítani lányokat, de rosszul érzem magam barátnő nélkül?

Figyelt kérdés
Ma a közelben lévő kisboltban,ahova mindennap járok vásárolni jött egy új lány dolgozni.Tetszik is,gyakran találkozni fogunk mivel én mindennap ott vásárolok.De nem tudom hogy mit mondjak neki,miről beszélgessek vele.Ma még nem volt kellemetlen,de pár nap múlva kellemetlen lesz hogyha nem tudok neki mit mondani.Észre fogja venni,hogy tetszik nekem és egy gyáva nyúlnak fog tartani hogy nem merek hozzászólni.Vagy csak hülyének.Mit tegyek?

2019. ápr. 25. 16:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Legszivesebben visszamennék a boltba hogy láthassam a lányt,de nem merek:(
2019. ápr. 25. 17:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyen egy kis önbizalmad,és persze bátorságod.
2019. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy dolog ez, sőt. Viszont azzal szembesülni, hogy néhány napod van csak az életből, utána sétálsz az utcán és nevetgélő embereket látsz, hallasz, azt elviselni nagy dolog, és ekkor már a lány miatt sem akarsz megismerkedni, mert miért okoznál neki fájdalmat, tehát hagyod a dolgot annyiban, ez nagy dolog.

A nagy dolog, a kis dolog, ezt mondjuk kakilásra, pisilésre.

2019. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!