Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányból ki és hogyan...

A magányból ki és hogyan talált kiutat?

Figyelt kérdés

Már belefáradtam az online ismerkedésbe, igazából lassan mindenbe...

22 éves vagyok kb. mindenem megvan, kivéve a barátokat és egy barátnőt. Idejét sem tudom mikor voltam utoljára boldog.


Hozzáteszem, hogy ne ilyen hozzászólások jöjjenek; jól nézek ki, edzek, szóval alkatra is jó vagyok.


Sajnos lassan minden napomat a szobámban töltöm egyedül. Nincs kivel hova mennem.


Előre is köszi az értelmes hozzászólásokat :)



2019. ápr. 27. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy hobbyt járj eseményekre tanulj valamit.
2019. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajna az online ismerkedésre nem lehet alapozni. Társkeresésnél még csak-csak beválik, de ha barátokat keres az ember...

Munka, egyetem, valami "kinti", emberek közti hobbi?



Ezzel kicsit ellentmondok a fentinek, de ha gondolod írj rám, használhatóbb ötletem nincs és én is hasonló helyzetben vagyok. Egy próbát megér, hátha jól kijövünk. :)

2019. ápr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem próbálj eljárni minnél több olyan helyre, ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak mint te. Esetleg edzőteremben is próbálkozhatsz.


Mondanám, hogy írj rám, mert szívesen barátkozom, de fiatalabb vagyok és írtad is, hogy a netes ismerkedés nem az igazi. :D de ha mégis kedvet kapnál, csak nyugodtan! Sok sikert neked! :)

2019. ápr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Most én is hasonlóan érzem magamat, nincsen kapcsolatom, nincsenek olyan igazi barátaim, akiknek bármikor írhatok / akikkel bármikor találkozhatok. Ezen, csak mi tudunk változtatni, ha elzárkózunk a világ elől, akkor valószínűleg ez sosem fog változni. Szóval bármilyen nehéznek tűnik a jelenlegi helyzetben, muszáj nyitnunk mások felé, ha ezen változtatni akarunk.

Szívesen beszélek olyannal, aki hasonló helyzetben van most, és változtatni szeretne rajta. Szóval, aki szeretne írhat privátba. :) 20/F

2019. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fizess le egy jó muffot, hogy leápoljon. Ugyan könyörgöm minek barátnő, vagy barát csak az idődet rabolják meg az idegeidet cseszik fel. Nem drága 20 rosszab esetbe 30 ezer 1 óra. Itt a link [link] megkeresed a megyédet és a városodat és kidobja kik vannak a közelbe, rákattintasz telefonszám, és hívod aztán megbeszélitek hogyan mikor mennyibe meg hogyan. Persze vigyázz a kamu profilokkal.
2019. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!