Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan vegyek rá egy lányt...

Hogyan vegyek rá egy lányt hogy találkozzon velem?

Figyelt kérdés
Beszélgetek a neten egy lánnyal.Azt hiszem meg is szerettem.Amikor felvetettem neki,hogy találkozzunk visszautasította azzal hogy nincs rá ideje.Én viszont szeretnék vele találkozni mert magányos vagyok.Meg kíváncsi vagyok rá élőben is.Jót tenne a lelkemnek ha randizhatnék vele.
2019. ápr. 29. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát ez lehet offos.

Ha nem, hát nem.

2019. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem hozom szóba megint hogy találkozzon velem de a későbbiekben megint kérni fogom rá.Nem hiszem el,hogy nem tudna egy pár órát rám szánni.
2019. ápr. 29. 23:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az a nagy büdös igazság hogy ha valakit rá kell venni valamire az már rég rossz. Ez a sablon szöveg hogy nincs rá ideje meg el ne hidd amire az ember akar szakítani időt arra tud. Nem fogtad meg eléggé, nem vagy elég fontos hogy elmenjen veled találkozni. Én ha a helyedben lennék elfelejteném és másnál próbálkoznék.
2019. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen,csak az a baj hogy Ő viszont fontos nekem.Nem akarom vele megszakítani a kapcsolatot.Valahogy el kéne érnem hogy igent mondjon.
2019. ápr. 29. 23:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mintha ráerőltetned egy ovisra a kaját, pedig nem kell neki.
2019. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Olyan nagy kérés hogy találkozzon velem?Mi baja lehetne belőle?Sétálnánk,ennénk,beszélgetnénk,megmutatnám neki hol lakom,ilyenek.
2019. ápr. 29. 23:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
te kicsit alomvilagban elsz, olyan mintha a magany mar enne az agyad. o valoszinuleg csak chatelni akar valakivel estenkent mondjuk 1-2 hobapig, aztan ennyi. nem szerelmet keres, kulonben mar 2-3 nap utan a talalkozot eroltetne, h eloben is megismerjen. nem sertes ez az alomvilag dolog, en is beleestem regen ebbe, amikor melyen voltam. nem tudsz senkit megszeretni neten keresztul, mert nem is tudod hogyan beszel, eloben hogyan viselkedik stb. ha engem az alapjan akarnal megismerni hogy hogyan irok nem lenne konnyu dolgod. szerintem kezeld ezt a dolgot helyen: csak chatelgess vele es ennyi. vagy ha te talalkozni akarsz akkor vesd fel neki ujra es ha nemet mond akkor lepj tovabb. keress olyat aki szinten azert beszelget a neten, hogy abbol eloben levo baratsag/kapcsolat alakuljon ki.
2019. ápr. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire erőszakos vagy, az méginkább nem fog jól elsülni.
2019. ápr. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan nagy kérés hogy találkozzon velem?Mi baja lehetne belőle?"


Te is tudod hogy nem csak ennyiről van szó, te ennél jóval többet szeretnél tőle, ő pedig semmit sem tőled. Engedd el a dolgot.

2019. ápr. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nehéz elengedni őt.
2019. ápr. 30. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!