Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez normális? (Zöld erdőben...

Ez normális? (Zöld erdőben jártam anyátokkal)

Figyelt kérdés
Szeretek egyedül lenni 0-24ben. Nincsenek barátaim és örülök ennek. Mindig szomorú vagyok (jó néha egy kicsit nevetek). Szeretnék meghalni de félek a haláltól. A pókok a kedvenceim. Szeretem a depis zenéket. A fekete a kedvenc színem. Mindig feketében vagyok. Már az iskolában megszokták, hogy mindig feketében vagyok, legelőször azt hitték hogy gyászolok. Mindig azt válaszoltam hogy az érzéseimet gyászolom. Valahogy sose érzek sok dolgot pl.: szerelem, boldogság stb. Az egyetlen dolgok amit érzek az a szomorúság és a fájdalom. Sose volt pasim, és olyan dolog ami Örőkre a szívembe marad és rossz. Depis vagyok vagy ez normális? 16 éves vagyok ez már 5 éve tart

2019. ápr. 30. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Normális. 18-20 éves korodra kinövöd.


Addig is érdemes foglalkoznod a témával, hogy könnyebb legyen az étmenet.


Ugye tinikor. A hormonjaid össze-vissza ugrálnak. Nem tudod követni az érzéseidet. Idővel stabilizálódnak, lenyugszol.


Viszont te magad nem a hormonjaid vagy. Emberként pontosan azért vagy több az állatoknál, mert tudsz parancsolni az ösztöneidnek! Szóval én azt javaslom, hogy kezdj el folyamatosan nyitni a világra. Új hobbi, új dolgok kipróbálása. Új emberek megismerése.


És a sportolás! Kifáraszt, és nem lesz erőd gondolkozni.

2019. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan, kinövöd...
2019. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most éled az "én nem vagyok olyan, mint a többiek, én kilógok a sorból és engem nem értenek meg" korszakodat. A legtöbben átesünk ezen.
2019. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Melyiket nem tartod ezek közül normálisnak kedves kérdező? A kedvenc állatoddal, a kedvenc színeddel, a zenei ízléseddel valamint azzal, hogy félsz a haláltól szerintem nincs semmi gond, ezek elég általános dolgok. Nem értem, hogy ezekkel mi probléma lenne.


Az, hogy mindig szomorú vagy és szeretnél meghalni már problémásabb. Az első kérdésem, hogy történt-e esetleg veled valami ami miatt ennyire rossz lenne a helyzet (mert ez esetben más a dolog fekvése) vagy ez csak fiatalkori önsajnáltatás. Lehet, hogy az életed legnagyobb problémája az, hogy nincs benne igazi probléma. Még ha elsőre kicsit sértő is számodra ez a mondat azért gondold egy kicsit végig.


Azt a gondodat, hogy 16 évesen még nem volt pasid, had ne vegyem már komoly problémának. Majd ha felnősz szerintem te is rájössz arra, hogy ez mennyire egy nevetséges probléma 16 évesen.

2019. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 4. Válaszoló elöször is köszönöm a válaszod másodszor a "nem volt még pasim" Részt úgy gondoltam hogy nem szakitottak velem, ezért törte össze a szívem egy pasi sem
2019. ápr. 30. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Várható volt, hogy az intézetisek egyszer hozzájutnak a szélessávú nethez.
2019. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Addig örülj amíg gyerek vagy...
2019. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!