Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék ezen változtatni...

Hogyan tudnék ezen változtatni kicsit/vagy akár sokat? 23/F

Figyelt kérdés
Röviden annyi a lényeg, hogy azt véltem felfedezni magamon hogy abszolút magamnak való lettem(pár éve nem ilyen voltam) a barátaimmal, haverjaimmal megszakadt a kapcsolat(50-50%) tehát vagy én miattam vagy ő miattuk, ez eddig nem is olyan durva, de az jött le az évek során, hogy alig mászkálok ki, sokat gépezek/tvzek, pihenek, és mintha a szobám/lakásunk lenne a komfort zónám, sokszor ha boltba megyek vagy valami, mindig sietek haza mert nem érzem annyira jó magam kint, közben ott az a probléma is hogy évek óta nincs barátnőm se, és néha rámjön az hogy nagyon kéne valaki, utána meg az hogy mégse kell(de itt szerintem valójában kéne tényleg, mert boldogabb lennék tudom meg ilyenek)-ehhez még kapcsolódik az hogy mostanában nem igen tudok barátnőt se szerezni, neten próbáltam ismerkedni párral, meg kihívni talizni, de ez nem olyan egyszerű ha átlag, vagy átlagtól egy fokkal lejebbi kinézeted van, ti is tudjátok milyen ez. a 3. része az egésznek hogy izgulok mindenen(tudom hogy feleslegesen) feszült, stresszes vagyok, zárkózott is vagyok kicsit néha, de van hogy túl nyitott(ami baj) és ahogy észrevettem, nem egy társasági ember vagyok, vagy egyedül vagy max egy plussz ember társaságában tudok nyugodtabban lenni. próbáltam kitérni mindenre de csak a lényegeket írtam most ide le. bármi ötlet, tipp, segítséget elfogadok. akár üziben is válaszolok ha van egyéb kérdésetek felém. 23/F

2019. máj. 2. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Tanuld meg magad elengedni és egyedül is jól érezni magad. Ha pesti vagy menj el olyan helyekre, amik érdekelnek (gamer bár, kutya nap stb) és picit lazulj el.

Ha ez megy és nem érzed magad úgy hogy "mindenki engem néz, mert egyedül jöttem" akkor kezdj el beszélgetni olyanokkal, akik vagy 2-3 csoportokba vannak vagy egyedül. Akármilyen ürüggyel :)

2019. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, majd utána nézek milyen események lesznek erre fele mostanság:)
2019. máj. 3. 01:35
 3/6 anonim ***** válasza:
enis igy vagyok vele csak en 38 vagyok
2019. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kinézet nem kizáró ok, csak lehet hasonló kinézetűvel te se jönnél össze! Írok konkrét példát, bár ez a páros nem hasonló. Most két példát is: Az egyik pároson látszik, hogy mindkettőnek van valami mentális problémája, egy alacsony túlsúlyos nőről és egy nem olyan alacsony, átlagos, dadogva beszélő férfi egy pár évek óta, a másik példa egy mentálisan problémás nő és egy fizikailag problémás férfi, ( a férfinek a lábai Úgy állnak, hogy pingvinhez hasonlóan csoszogva tud menni. Gyerekük is van már...
2021. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az önmagadról alkotott negativ kép miatt nem tudsz ismerkedni. Így próbálkozhatsz ezerszer is, az erőtlen próbálkozások nem vezetnek semmire, főleg nem az ábrándok. Sok sikert!
2021. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy szorongásos ember pedig ha menne rendezvényekre és valahogy szóba is elegyedik valakivel ez még nem fog a személyiségéből adódóan semmit megalapozni szerintem legfeljebb egy vegetáló netes párbeszédet.
2021. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!