Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim, mit tegyek?

Nincsenek barátaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok de nincsenek barátaim,a pasim is elhagyott! Jön a nyár és félek hogy egész nap bent fogok ülni mert senkim sincs akivel eltudnék valamerre menni! Esetleg van aki ugyan igy van mint én?? Vagy mit tegyek? Sajnos nincs hobbim és nem sportolok!!
2019. máj. 3. 22:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként, ha ez reál kérdés, akkor menj el szórakozó helyekre.
2019. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Lehet, a macskákról szóló kérdéseket olvasta, és véletlenül ide írta a kérdést.

Van macskád?


Menj el sétálni egy parkba, különböző rendezvényekre pl. rokonokkal. A rokonoknak vannak ismerőseik. Kérd meg őket ( a rokonaidat ), hogy hívjanak meg a közös programjaitokra fiúkat az ismerőseik közül! Így már esélyes ismerkedni. Innentől ez már egy lánc, mert azoknak is vannak ismerőseik, akikkel lehet találkozni, és így tovább.

2019. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, fogadj be egy macskát! Tényleg segít! ;)
2019. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Egyedül miért nem akarsz menni? Senki nem fog megbüntetni, ha nincs melletted valaki. Mozdulj ki, nyiss a világra és jönni fognak a barátok :)
2019. máj. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel sajnos. Egy barátom sincs, de online van néhány, akikkel beszélek. :( 24F
2019. máj. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
vegyél kutyát
2019. máj. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Azzal lehet futni, sétáltatni, közben új emberejet ismersz meg!
2019. máj. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Most hogy kiderült 18 éves lány vagy majd lesznek barátaid... :D
2019. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%

Komolyan... Miért van ennyi életképtelen ember? És ez a generáció fogja majd az én nyugdíjam kitermelni? (tekintsünk el most attól, hogy nem hogy nyugdíj, ország se lesz addigra)


Miért kell napi szinten itt spammelni az ilyen önsajnáltató kérdésekkel, amikor ott a kereső és amennyi kérdés meg válasz született, már kb. minden nem és korosztály találna magának választ.

Az egyetlen ok, amiért szerintem naponta hatvan új ilyen kérdés van, mert mindenki a figyelemre vágyik, nem a megoldásra.

De akkor legalább mondanák azt.. -.-

2019. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#9-est nem érdekli kinek milyen lelki fájdalmai, problémái vannak csak neki legyen nyugdíja, ha megöregszik. Az meg nem érdekes ki mennyit szenved addig. Ha rajtam múlna nyugdijad helyett kíndíjad lenne ami annyit tesz, hogy ha megöregedsz, nem te kapsz pénzt, ha nem neked kell fizetned, hogy ne dobjanak le a bányába.
2019. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!