Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Te hogyan állnàl hozzá a...

Te hogyan állnàl hozzá a helyemben az èletedhez?

Figyelt kérdés
Nagy változások előtt állnàl átmeneti az albérleted,a munkàd,minden lelki támogatás több száz km-re tőled.Huszonèves lány vagy ,rendelkezel önàlló keresettel ès alacsony költségű lakhatással.A munka betanított monoton,de átmeneti,a tanulási lehetôségért harcolsz,de ahhoz helyt kell àllni hogy felvegyenek.A gyerekkori àlmod kergeted.Nincs párkapcsolatod sem,a szüleid nem tàmogatnak.Tudod,hogy nyár végére mindenképp felborul az èleted,mert a mostani helyzet nem felel meg,ha adott az egyetem ha nem költözni kell.

2019. máj. 4. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben csinálnám, mennék előre ahogy csak tudok, hogy elérjem a változást
2019. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És eközben lelkileg hogyan éreznèd magad?
2019. máj. 4. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz pontosan megmondani, nem vagyunk egyformák. Ennyi időt fogat összeszorítva is kibírnék valószínűleg. Hosszabb távon már nehezebb kérdés. Valószínűleg kellene keresni valamit ami kompenzál
2019. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az kelt bennem szorongást hogy az egésznek a kimenetele teljesen szerencsefüggő.
2019. máj. 4. 20:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem teljesen világos milyen kimenetelek jöhetnek szóba, de mindig jó ha van egy B-terv, más nem arra hogy megnyugtasson a gondolat.
2019. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi benne a szerencsefaktor?
2019. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy éppen szubjektív megítélésük àltal felvesznek-e az egyetemre,és hogy melyikre,milyen anyagi lehetőségeim lesznek teljesen egyedül,lesz-e hosszútàvon értelme elvègezni,èletvitelszerűen helyes döntést hoztam -e.Mik a lehetőségek ha nem jön össze.
2019. máj. 4. 22:53
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Én nem aggódnék az egyetem miatt. Ha most nem sikerülne, majd sikerül jövőre. Addig meg lehet csinálni... más képzést talán? Vagy legalább egy nyelvvizsgát, az jó pluszpontokag ad. Akár érettségin is lehet javítani.


És hát mellett jöhet az új munka, új lakhely.

2019. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valami művészeti suli lenne ez?

Általában normális szakmáknál nincs szubjektív felvételi elem. Az pedig nem szerencse kérdése, hogy már, hogy az-e a neked való pálya, azt érezned, tudnod kell

2019. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%

A helyedben teletömném magamat Bibliai idézetekkel (ha ellene vagy, vannak motiváló idézetek, motiváló videók), hogy bízzak az Életben, Istenben, hogy jó úton vezet és bárhol kötök ki, nekem az lesz a legjobb. Mert aki az egészet alkotja jobban átlátja a dolgokat, jobban ismer, tudja mire van szükségem, hogy előre mehessek. Én választom meg, hogy az életemet hogyan élem meg. Lehetek hálás minden napért, óráért, percért vagy akár másodpercért is, bármi is legyen. És ez a tudat, hogy gondoskodnak rólam (szükségeinket betöltik) megtart, mégha nagy csapások próbára teszik is a bizalmamat.

Egy Bibliai történetben Péter járt a vizen. Viharos idő volt. Jézus ott állt és amíg Péter ránézett járt a vizen. Amint a körülményeit, a hullámokat vizsgálta elkezdett süllyedni. Mit mond neked ez a történet? A lehetetlen is lehetséges, ha a fényt, a jót követed. A fény pedig tűzzé lesz a szívedben, szeretet tiszta tüzévé. Minden jót! Bármi történjék, ne add fel és még a víz is megtart. Drága Atyánk segítsen utadon, kedves.

Egy tanács: Énekeld ki a szíved örömeit-bajait néha, mikor egyedül vagy. Olyan jó, próbáld ki.

2019. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!