Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha senki nem...

Mit tegyek, ha senki nem hajlandó velem barátkozni?

Figyelt kérdés

A való életben nincsenek barátaim.

Itt a gyk-n találkoztam már rengeteg emberrel akik azt mondták a barátaim lesznek.De 2 hét vagy akár több hónap után eltűntek.

Volt már többször,hogy megadtuk egymásnak a Facebookot,Vibert vagy emailt.Felvettem Viberre és nem írt vissza.Vagy bejelöltem Facebookon és nem jelölt vissza.

Én már feladom,utálom az embereket.Jobb kerülni őket,akkor legalább nem tudnak belémrúgni



2019. máj. 4. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerencse kell hozzá.Nekem van 3 lány ismerősöm is,akik mindig visszaírnak.Egy akart találkozni is,de nem találkoztunk mert messze lakik.
2019. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem eltűnnek mindig.

Egy volt aki találkozni akart,de az is eltűnt

2019. máj. 4. 21:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod irj nyugodtan, nekem nem szokásom fel szivódni, tobbnyire mert hasonlo helyzetben vagyok mint te.
2019. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért tűnt el mert több vasat tartott a tűzben,lehetett valaki más aki szimpatikusabb volt neki és onnantól kezdve csak rá fókuszált.Azért tűnhetett el.
2019. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdező és te fiúkkal is meg lányokkal is barátkoznál,vagy csak lányokkal?
2019. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztalom, hogy neten keresztül nehéz barátkozni. A való életben voltak barátaim, de miután végeztünk az iskolákkal, már nem tudtunk többé találkozni a nagy távolság miatt (kollégista voltam). Újakat meg nem sikerült igazán találnom. akit Iwiw-en fent voltam, de nem igazán írt senki rám, így FB-ra már nem is regisztráltam.

Úgy érzem, az őszinte, igazi barátságból már kevés van,de bízom benne, hogy lesz még ilyenben részem, és mindenki másnak is ezt kívánom, aki hasonló helyzetben van.

2019. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Fiúk meg lányok is.

Én szerintem direkt meg akarnak szivatni.Elhitetik,hogy lezdnek a barátaim,aztán lelépnek hogy pofára essek.Mert gonoszak.

Többször nem veszem már ezt be

2019. máj. 4. 21:45
 8/12 Vree ***** válasza:

...vagy csak simán elfoglaltak, hiszen fontosabb kötelezettségek is léteznek, mint a gyikezés.

Te te már feladtad, vagy akkor nem?

2019. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor a Facebookon miért nem jelölt vissza,ha ő adta meg a facebookját??
2019. máj. 4. 22:35
 10/12 anonim ***** válasza:

-Barátság... Mit jelent ez a szó számodra?


-Te milyennek képzelsz el egy barátságot? Miket csinálnak a barátok?


-te olyan ember vagy, akivel szívesen barátkoznál?

2019. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!