Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki 25 évesen...

Van itt olyan, aki 25 évesen szinte még sehol sem tart az életben?

Figyelt kérdés

Sok dolog van, ami miatt úgy érzem, hogy gyakorlatilag sehol sem tartok az életben:


-Nem fejeztem be a középiskolát

-Sosem volt még barátnőm

-Barátaim sem igazán

-Nem jártam el sehova

-Nincs jogosítványom sem

-Egészségi állapotom sem a legjobb


Jelenleg van egy munkahelyem, ahova 8 általánossal is belehet kerülni, jól fizet, de nem szeretem, minden percét utálom.


Egyetlen pozitívumként csak azt tudnám kiemelni, hogy van 3 millió forint spórolt pénzem (bár manapság az sem ér semmit), semmi mást nem!


Esetleg valaki van még hasonló helyzetben? Hogy lehet innen felállni? Szerintem sehogy.


2019. máj. 5. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyire nem volt rossz, de mai szemmel nézve 25 évesen sehol se tartottam. De azóta eltelt 5 év kemény munkával (szó szerint és átvitt értelemben is)
2019. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdés felvetése. Fél évszázaddal ezelőtt én pont az ellenkező helyzetben voltam. Már volt egy szakmunkás bizonyítványom meg egy egyetemi természettudományos diplomám, de egy fillérem sem volt és a munkahelyi fizetésem is szánalmas volt (amiből még vonták a katonaadót is).
2019. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hova akarsz felállni?

mit akarsz?

jobb munkahelyet?

egyetemre menni?

2019. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hàt kérdezö te sokkal jobban àllsz mint én.
2019. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28 vagyok és én is hasonlóan sehol nem tartok az életbe, nincs érettségim, én is otthagytam a szakközép sulit, egy szaros okj szakma miatt ami semmit nem ér ráadásul most munkám sincs, emberi kapcsolataim 0 nemtudom mi ebből a kiút, gondoltam már az öngyilkosságra is, de nem merem megtenni meg reménykedem hogy lesz egyszer jobb is
2019. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezö van 3 milliód és mégis olyan munkàt végzel amit utàlsz?? Te se vagy semmi. Ha nem is fekteted be legalàbb képeznéd magad. Jogositvàny meg okj-tanfolyam pl. Van legalàbb levelezön lerakhatnad az erettsegit ha nem érdekel semmi szakma. Levelezo az olyan hogy csak szombaton kell bejarni. Am milyen munka ez ami ilyen jol fizet?? Erdekelne ha nem titok.
2019. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esti érettségi képzésről, vagy esti sportról esetleg tudnál barátokat szerezni. Hova akarsz eljárni és mi akadályoz meg? Nekem van érettségim, de munkahelyem nincs.
2019. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!