Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehangolt vagyok és rossz...

Lehangolt vagyok és rossz kedvű, mivel vidítsam fel magam?

Figyelt kérdés

Nem tudok senkihez se fordulni, egyedül vagyok mint a mezőn felejtett taknyos zsepi.

De ismerem a mondást: segíts magadon, isten is megsegít.

Szexuális vonatkozású tanácsok nem kellenek, sajna nem működnek.

Az alkohol meg még jobban lehúz.

Milyen egyéb, bevált tippetek van, hogy jobb kedvem legyen?


2019. máj. 5. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, aztán új haverokkal, barátokkal könnyebb lesz megoldani.
2019. máj. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az olvasás segít.
2019. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sport. Vezesd le a feszültséget. Most úgyis esik, hideg is van. Kikészít teljesen. Aztán egy jó forró zuhany otthon, meg valami fini fehérjedús kaja.


Ha úgy elfáradtál, hogy nincs energiád már gondolkodni a problémáidon, akkor helyben vagy.

2019. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Másodrendű lineráris együtthatós inhomogén differenciálegyenletekl amikben van rezonancia mindig segít...
2019. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De... nem is gondolkodom, meg merengek semmin, csak létezem...


Olvasni nem lenne rossz, de olyan, mint a filmek - maaaajd egyszer.


Köszönöm, ma már voltam kint, annyi elég volt mára. (Meg tegnap is mászkáltam jó sokat a szakadó esőben, nem mondom, hogy bármin is változtatott volna.)


Hm. Nos, ilyen egyenletekkel nem tudok mit kezdeni, de egy rezonancia frekvenciát lehet számolok egy párhuzamos rezgőkörben, mert olyat már rég csináltam. Lehet hozzácsapok egy differenciál erősítőt is. :D (Ez amúgy megmosolyogtatott, kösz! :D)

2019. máj. 5. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy nem nehezek, csak olyan menő a nevük hogy mindig ezt használom ha valami "bonyolult" matek kifejezést akarok írni 😅


Nekem a sport, új emberekkel ismerkedés és minden lehetőségre "igen" modás segített.


Azaz ha valakivel lehetőségem van elmenni táncolni, de rettenetesen táncolok és a szorongásom miatt nem is merném ... már csak azért is elmegyek.

2019. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja hát engem senki nem hív sehova, szóval ha lehetőséget akarok, akkor max magamnak mondok igent, viszont nem holnapra, meg jövő hétre akarok jobb kedvet, hanem mára. :D


Holnap már úgyis jobb lesz, megyek dolgozni. A hétköznapok mindig jobban telnek, csak a hétvégék ilyen vackok, meg most még az idő is olyan nyomorék. :/

2019. máj. 5. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!