Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok mit csináljak?

Magányos vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17 éves srác vagyok szakmát tanulok 10 dikes vagyok (hegesztő)


Nos az a lényeg hogy eléggé magányos vagyok így a szerelem terén "rég" nem volt már viszonyom senkivel pontosabban 1 éve eddig ha ugy nézzük csak 1 barátnőm volt a másik annak nem tulajdonítottam nagy jelentőséget mivel próbáltam elfelejteni az első barátnom és igazábol nem is voltunk ugy egyutt nem úgy kezeltuk egymást stb (távkapcsolat volt+ min a 2 megcsalt :D )

és azóta mióta nincs senkim már 1 éve nagyon magányos lettem várom mikor jön az igazi lány az életembe akit tényleg tudok szeretni és nem basz át és komolyan gondolja bár nagyon jól tudom hogyha igy pörgök ezen hogy mikor lesz mikor lesz akkor sose fog eljönni mindig csak akkor mikor nem számítok rá de szerintetek mit kezdjek magammal? bulizni nem szoktam járni barátaimmal inni elszoktam menni uszni szoktam néha és ennyi kb az életem és ez megy már egy éve és zavar hogy mindenki azzal jön hogy ö most ezzel azzal van nekem meg nincs senkim bár van itt a városba 1 lány akivel lehet ösze jönnék de nem is ismerjuk egy mást még egyszer ő jelölt be és utána most nem rég én irtam rá részegen jó lejáratva magam utána rá egy napra pont találkoztam vele az utcán a barátnőjével volt nagyon ciki volt :D másik iskolába közép suliba jár akkor láttam ugy életem eloszor szolval igy tényleg nem ismerjuk egymást

Szerintetek mit csináljak magammal ?

Köszönöm ha elolvastad :)



2019. máj. 5. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
17 évesen? Várjmá még azt nyugoggyá le, há hova csípi a szar a valagod? :D
2019. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha gondolod irj es beszelgethetunk :D
2019. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!