Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdemes lenne minél jobban...

Érdemes lenne minél jobban elzárkózni a társadalomtól és kerülni az embereket?

Figyelt kérdés

Csak negatív tapasztalataim vannak emberekkel.Egyre inkább utálom őket.

Nincsenek barátaim,de nem is lesznek,mivel mindenki csak kihasznál.Mindenki csak belém akar rúgni.Normális emberek nem léteznek.Az emberek gonoszak.Csak azt nézi mindenki,hogyan tudna nekem ártani.



2019. máj. 5. 18:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt csinálom. És pont ezt gondolom rólad is. :)
2019. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
6%
Nekem van egyfajta mazochizmusom,így imádom,ha engem kihasználnak. Összehozol valamelyikkel? Akkor végre boldog leszek,mivel kínozhatom magamat.
2019. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Nem kell feltétlen elzárkózni a lehetőségek elől, csak a megfelelő partnerek kellenek hozzá :)

Csak azt használják ki, aki hagyja magát.

2019. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Harmas vagyok. Azt kihagytam, hogy kelleni fog egy jó pszichológus is.
2019. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

"Normális emberek nem léteznek." Helyesbítés: te nem vonzol normális embereket. Te nem tudsz kapcsolatokat kialakítani és fenntartani normálisokkal.

"Az emberek gonoszak." Helyesbítés:

Te nem tudsz megismerni és kapcsolatot kötni jószándékú emberekkel.

"Csak azt nézi mindenki, hogyan tudna nekem ártani." Ezek a paranoia kezdeti tünetei. Nem mellesleg nem is ismer téged mindenki, aki pedig ismer, azok nagy része rád se sz*rik, kedves Kérdező.


Javaslom, tanulmányozd át a kognitív torzítási listát, és fordulj szakemberhez! Addig pedig zárkózz el a társadalomtól, a többiek érdekében. Előre is köszi. Rendes tőled.

2019. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
Ha valaki kihasznál,akkor adok neki cuppanosat.
2019. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ha nem indiszkrét,konkrétan miben ártanak neked?

Egyébként megértelek,nekem is sok negatív tapasztalatom van.Nem csak az,de sajnos ezek épp elég mély nyomot hagytak bennem,nem igazán szeretem az embereket.

Az intenzív izolációnak sajnos egy idő múlva negatív hatásai is jelentkeznek,ha teljesen bezárkózol könnyen mentális betegségek alakulhatnak ki,pl.depresszió,skizoid személyiségzavar.Ezt magamon is tapasztalom,épp ezért fenntartok pár emberrel kapcsolatot,velük egész jól érzem magam,és ez azért segít abban,hogy ne süllyedjek túl mélyre.

Nem szégyen pszichológushoz sem menni,ha úgy érzed segít.

2019. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki.
2019. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Lehe így tűnik, de a fától nem látod az edőt.


Objektíven tekintve sokkal több lehetőséged van egy kiegyensúlyozott bármilyen értelemben is vett sikeres, boldog életre ha megtanulsz szociálisan viselkedni.


Nagyobb esélyel fogsz sokat keresni vagy éppen csak megtalálni életed szerelmet.


Nagyon szomorú a felfogásod és amíg ezt nem ismered fel rossz életed lesz...

2019. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%
Nekem az okoz boldogságot,ha kihasználnak! Szóval így lesz sikeres életem!
2019. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!