Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szörnyen magányos vagyok, hol...

Szörnyen magányos vagyok, hol tudnék valakivel beszélgetni?

Figyelt kérdés

Három hete hagyott el a barátnőm és akkor jöttem rá, hogy nekem ő jelentett mindent. Mindent vele csináltam, csak vele beszélgettem, szép lassan elérte, hogy az összes kapcsolatomat leépítsem és csak vele foglalkozzak.. most meg vége lett az egésznek és nincs senkim.

A régi legjobb barátommal is 4 hónapja beszélgettünk utoljára... egyszerűen nincs olyan, akinek írhatnék vagy akivel elmehetnék bulizni.

Persze elkezdtem újra építeni a szociális életem, de még nem érzem, hogy volna olyan ember, aki kíváncsi volna péntek este rám, amikor mindenki más bulizik.


20/F



2019. máj. 10. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerős. Velem pont ugyanez volt. Megismertem egy lányt és állandóan vele kellett foglalkoznom. Amikor tönkrement pár barátságom akkor pedig eltünt. Alig maradtak barátaim.
2019. máj. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2019. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!