Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha odalépek random lányokhoz...

Ha odalépek random lányokhoz hogy magányos vagyok, barátkozni szeretnék akkor mi lesz? 24/F

Figyelt kérdés
Nem vagyok nyomi, sem csúnya, értelmesnek mondanak és helyesnek.

2019. máj. 11. 14:42
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
79%

Talán szarkasztikusan válaszolnék, hogy oké, barátkozzunk, aztán meg látom előre: kínosan hallgatnál, nem tudnád, hogy hogyan is folytasd az egészet, aztán láthatóvá válna, hogy eddig miért is nem sikerül barátokat szerezni... nem minta nem lettek volna eddig is lehetőségeid erre akár iskolában, vagy egyetemen, akárhol...

Ha valakinek suliban nem jön ez össze 10 év alatt, az mégis mit akar utcán random emberektől????

2019. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
56%

#7

Retardált vagy. Tehát ha valaki nem akar a barátnőd lenni, az téged "eltaposott"??? Ha ekkora drámakirálynő vagy, akkor nem csodálom, hogy nincsenek barátaid.


Senkivel sem kell barátkoznom, vagy randiznom, ezzel még nem ártottam senkinek Az már a te probémád, hogy ezt bántásnak fogod fel, mintha kötelező lenne randizni veled, s megvagy sértődve, ha valaki nem akar-,-

2019. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
55%

Én tuti otthagynálak.

18/L

2019. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
94%

Ha rossz napom van, még fel is rúglak, ahogy távozom. Ha jó, akkor tuti azzal indítok, hogy hangosan felröhögök, majd ha van időm, talán én is hagyom, hogy próbálkozz, s csak aztán mennék a dolgomra. Néha üdítő, hogy vannak nálam is szánalmasabb teremtmények. :D


(amúgy te már megint ugyanaz a 24 éves retard vagy, aki ide naponta ír ki kérdést a szörnyű magányáról?)

2019. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
74%

Ezt a gondolatot felejtsd el! Az emberek az önálló és sikeres társaikat tartják szimpatikusnak.


Ha egy olyan szöveggel, amit a kérdésben írsz, állsz ki emberek elé, akkor inkább elmebetegnek fogsz tűnni, aki taszító és ilyesztő!


Senki nem fog megszánni. És a szánalom az nem barátság!


Ha barátságit akarsz, akkor előbb tanuld meg egyedül is jólérezni magad, tudj önálló lenni! És akkor majd lehet esélyed valódi barágságra.

2019. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Miért nem fiúkkal barátkozol?
2019. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
75%
Én creepynek érezném, bocs. Inkább kezdj el emberek közé járni, nyelvklub, tanfolyamok, bármi, és ott lesznek haverjaid.
2019. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Akkor legyen ugyanez a kérdés csak úgy hogy ,, magányos " nélkül. Igazából nem vagyok magányos:D
2019. máj. 11. 17:50
 19/38 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm az építő válaszokat. Teljesen átjött hogy a válaszadóknak semmi problémájuk a többi emberrel, sem önmagukkal XD
2019. máj. 11. 17:56
 20/38 anonim ***** válasza:
91%

14-es vagyok. Részemről ugyanaz. XD Vagy trollnak nézlek instant és azért fejellek meg, vagy visszatrollkodom.

Mert épeszű ember ilyet magától nem csinál, csak heccből max.

2019. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!