Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan aki egyedül gyakran...

Van olyan aki egyedül gyakran szokott séltálni járni sokat, vagy moziba járni vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Igazából csak kíváncsi vagyok vannak e mások, mivel nem beszélek túl sok emberrel, nem tudom más hogyan viseli az egyedüllétet, én regeteget sétálok, és csak jó lenne hallani, hogy vannak mások is akik szeretnek egyedül is kimozdulni, bárhova járni.
2019. máj. 11. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szintén de én inkább cabriozni szoktam egyedül.

Vagy ha van olyan film ami erdekel akkor meg egyedul is elmegyek.

2019. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Én is szoktam a környéken sétálgatni amikor többször látok lányokat ugyanarra sétálni beszélek velük
2019. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van. Én is ilyen vagyok, ma is sétáltam vagy három órát. Több helyre, eseményre (mozi, színház, kiállítás, előadás) is szívesen eljárok egyedül, szeretem ezt. Talán egyszer fordult elő az, hogy úgy éreztem, ez az időt/élményt most nagyon szívesen megosztanám mással. Talán túlságosan bezárkóztam.
2019. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem igazán szoktam sehova egyedül menni. Ha egyik barátom/rokonom se ér rá, akkor inkább nem megyek sehova. Egyedül nem szeretem mert az a tipikus csak az ökör iszik magában érzés.
2019. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kb 15 éve egyedül élek,így magától értetődik hogy mindent egyedül csinálok.Talán túlságosan megszoktam már az egyedüllétet,de szeretek így élni,és hogy az igazat megmondjam szeretek egyedül lenni,nincs barátnőm,nincsenek barátaim,nem hiányzik senki társasága,munkahelyen sem nagyon beszélek senkivel.Ne ijedj meg nem vagy egyedül ezzel..
2019. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Hétvégenként, ha jó idő van, elég gyakran előfordul, hogy csak úgy nekiindulok 1-2-3 óra felé azzal a felkiáltással, hogy éhes vagyok és beülök valahova. Aztán este 7-8-9 felé hazaérek egyszer. De volt már, hogy csak éjszakai busszal keveredtem haza, mert betértem a kedvenc vendéglátós helyemre (igen, kocsma xD) és elbeszélgettem a bent lévőkkel az időt.

Sétálni szoktam rengeteget ilyenkor (8-10 km vagy még több), meg kiülni a folyópartra, hegyet mászni (néha szó szerint), vagy akármi. Tényleg, amihez kedvem szottyan. Bemennék moziba is, de ami érdekelne, arra nincs hely sokszor, a kiállítások és hasonlók többsége meg annyira nem vonz sajnos.

2019. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Én sehova, ahhoz is lusta vagyok.
2019. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Régen én is úgy gondolkoztam, hogy ha nem jön velem senki, akkor én sem megyek sehova. Aztán közel 30-hoz rájöttem, hogy az égvilágon semmit nem csináltam, semmit nem láttam a világból, mert 10-15 m2-en élem az életem.


Azóta rengeteget megyek egyedül. Nem hívok senkit, úgy se jönnek. Ha jönni akar valaki akkor szól és jön, de nem ehhez kötöm magam.


Én például túrázni, teljesítmény túrázni szoktam. Nem Gerecse, vagy nagyon népszerűek, inkább csendesebb, kis létszámú túrákon, mert akkor alig találkozom emberrel. Idén már olyan 150 km-t mentem. És számomra még most indul a "szezon".


Ha bele gondolok miket csináltam egyedül:

- Közel 1000 km túrázás erdőben, hegységekben.

- 10+ várost megnéztem itthon.

- Autósportok minden mennyiségben (WTCC/WTCR, ETCC, stb.)

- Múzeumok (Főleg technikai, közlekedési, vasúttörténeti, stb.)


De időnként simán kiülök egymagam bárhova, vagy este beülök egy gyorsétterembe, vagy csak sétálok a városban. Mióta autóm van, főleg kinyílt a világ.

2019. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy csak ma 2 x 1 órát vezettem és 40+ km-t mentem gyalog közel 10 óra alatt.


Az elmúlt 2-3 évben gyakorlatilag mindig kimozdulok hétvégén. Akár csak fél-egy napra, és akkor a másik napot már nyugodt szívvel töltöm semmittevéssel otthon. Gyakorlatilag annyira működik a dolog, hogy amint elkezdődik egy hét, már azt nézem, hova menjek hétvégén. Persze a hétköznapokat is ki lehet használni, főleg ilyenkor, mikor 8-kor még világos van.

2019. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is állandóan egyedül. Egyedül mozizom, egyedül utazok, minden egyedül... :(
2019. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!