Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok mit tenni az öngyilk...

Nem tudok mit tenni az öngyilkossági gondolataimmal, teljesen egyedül vagyok, csak minden fáj és meg akarok halni. Miért vagyok ekkora szar?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Állj állj állj! Vannak gondjaid amik elől inkább menekülni akarsz. De ésszerű és mindenkinek jó megoldás van,és ez nem az,oké? Mond el nyugodtan,de mindent,igyekszem segíteni neked. Privit is irhatsz,holnap beszélgetünk. Legjobb tudásom szerint igyekszem. Biztos,hogy van logikus megoldás,és nem kell feladnod az egeszet,érzek néha ugyanígy,sőt,gyakran, de vannak bizonyos dolgok a szemed előtt,illetve lesznek,amik ettől elveszik a kedved,és arra biztatnak,hogy gyerünk, kezdj valamit. Ha a poklon mész keresztül sétálj tovább.(haladnod kell ha ki akarsz jutni ebből)
2019. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A halálnál majdnem minden jobb ezt tarsd észbe,biztos a te életedbe is vannak pozitív dologk próbálj az élet jó dolgaira gondolni
2019. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi jó nincs az életemben.
2019. máj. 11. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nézd. Én elkövettem azt a hibát, hogy nem lettem addig öngyilkos, míg csak a fájdalom volt és amúgy ártalmatlan voltam.

Most már átbillentem. Harag és gyűlölet van bennem, de már nem akarok meghalni. Belerúgni másokba bosszúból viszont igen.


Szóval a döntés a tiéd. :)

2019. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit írhatnál magadról mert ez így sajnos elég kevés. Nem is tudunk ehhez hozzászólni mert annyira nem írtál semmit. Korod, körülményeid, helyzeted, mi történt, stb.?
2019. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Megmondjam mi a szomorú?Az hogy sok egybites ki akarja nyírni magát,aki meg élni akar azt meg elviszi az éhezés vagy a betegség
2019. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!