Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért rakott friendzone-ba...

Azért rakott friendzone-ba mert túlságosan nyomultam, és zaklattam?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy lánnyal úgy nézett ki hogy lesz valami közöttünk aztán elkezdtem kissé nyomulni és azóta nem érdekli hogy mi van velem. Kihasznál meg ilyenek. Ezt elrontottam igaz?
2019. máj. 12. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan, ezt jól látod
2019. máj. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt lekoptatásnak hívják, a friendzone az, mikor csak a haverja maradsz. Ha szarik rád, mert túlságosan nyomultál, akkor le vagy pattintva. És igen, elrontottad.
2019. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha zaklatnád, akkor még "friendzone-ba" se rakna.

Van olyan ismerősöm, aki túlságosan fárasztóan nyomul, szóba sem állok vele, nem hogy barátkozzak...

2019. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem nyomulsz, akkor se lett volna semmi, mert ha bejössz neki, akkor ő nyomult volna.
2019. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az információ kissé kevés.

"...aztán elkezdtem kissé nyomulni és azóta nem érdekli hogy mi van velem. Kihasznál meg ilyenek."

Hogyan, milyen módon használ ki? Ha nem érdeklődik utánad, akkor milyen módon használ ki?

2019. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A friendzone nem létezik. Vagy tetszik valaki, vagy nem. A friendzone csak az "ocsmány vagy és előbb feküdnék le kutyával, mint veled" polkorrekt megfogalmazása.
2019. máj. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy csak unalolmból foglalkozott veled, aztán amikor elkezdtél nyomulni, akkor észbekapott, hogy ő nem akar semmit.(sajnos volt, amikor én is ezt csináltam)

De jól tetted, hogy megpróbáltad, mert így legalább kiderült, és nem pazarlod az idődet rá.

2019. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jó partynak gondol és tetszel neki, akkor összejön veled, ilyen egyszerű... ez csak egy szöveg volt, hogy végre lerázzon, mert rádunt.
2019. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem is barátzónában vagy hanem "jaj istenem megint itt az az idegesítő pasi" zónában.
2019. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!