Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok ismerkedni, de nem...

Nem tudok ismerkedni, de nem szeretnék állandóan egyedül lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, barátnőm. Nem tudok ismerkedni. Nagyon rossz hogy magányos vagyok, unalmas így az élet. Nem tudok senkivel sem találkozni hétvégente.

Szerintem nekem barátnőm sem lesz soha.

Rossz belegondolni abba hogy mi van akkor ha én örökre magányos leszek:(

Leginkább barátnőt szeretnék, de mindenki visszautasít, mert látják rajtam azt hogy béna vagyok az ismerkedésben.


2019. máj. 13. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
udv a klubban. :|
2019. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legjobb tanácsom az, hogy válts teljesen nézetet. Tekints magadra másképp. :)
2019. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 treagu0311 ***** válasza:
Átérzem :(
2019. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elmentem szrandra. Elfelejtettem fürdőgatyát venni, viszont fehér fecskét árultak. Hát felvettem, mivel kicsi a kukim, nem látszott semmi, ráadásul mivel fehér volt, olyan volt mint egy pelenka. Mivel annyira gáz volt a helyzet, hogy ennél cikibb nem lehetett volna, így kihúztam magam, kidüllesztettem a mellem, és mint egy adobisz, vonultam a szrandon. Ha már nagyon hülyének érzed magam, vállald büszkén! 😂😂😂
2019. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg beszélgetni sem tudok senkivel csöndben vagyok egész nap.Vannak gondolatok a fejemben,de nem tudom őket kimondani.
2019. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagyunk így egy páran
2019. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!