Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

El szeretnék vonulni egy kis időre, hol tudom ezt megtenni?

Tehát egy olyan erdős részre gondolok, ahol a madár sem jár, így emberekkel nem futok majd össze. Gondoltam, hogy eltöltök ott egy kis időt, hogy kitísztítsam a fejem, és 'új lappal' jöhessek vissza. De akár valami kis, erdei kunyhó bérlését is jónak találom, ha van egyáltalán ilyen lehetőség.

Keress kérdéseket hasonló témákban: elvonulás, erdő, magány, egyedüllét, szomorúság, társadalom, kunyhó, bérlés

máj. 15. 21:27  Privát üzenet  

A válasz

A lakhelyedhez közeli egyik erdő alkalmas lehet erre. Én is teljesen újjá szoktam születni ha például a Bakony erdei útjain vagy a határ és Bécs közötti nemzeti parkban kerékpározok. Egyrészt jó a levegő, másrészt jót tesz a léleknek az érintetlen természetes környezet.

A közeli tanyákon vagy falvakban tudsz érdeklődni hogy van-e valakinek kiadó erdei háza. Vagy ha találsz egy szimpatikusat akkor szintén a közeli településeken meg tudod érdeklődni a tulajtól hogy kiadná-e. Mert általában az igazán nyugis helyen lévőket nem hirdetik sehol és nem, vagy nagyon ritkán szokták kiadni.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 15. 22:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ezek közül melyik lehetőséget választanád, ha ki akarnál vonulni a rendszerből és a társadalomból?
21 évesen amikor előttem az élet, normális hogy úgy érzem ki akarok vonulni a társadalomból?
Ha valaki teljesen el akar vonulni a világ elöl egy magyarországi hegységben hogyan tudja ezt a lehető legtovább kivitelezni? Illetve helyes e ez egyáltalán szerintetek?
Nem merem megtenni! Ilyen helyzetbe mit csináljak?
Ha nevetek vagy mosolygok valamin szörnyű bűntudat kezd gyötörni! Ilyenkor fájdalmat okozok magamnak. Nem tudom megtenni hogy nem, mert olyan mintha viszketne valamim. Segítene valaki?
Ha pár év múlva lehetséges lenne vissza vonulni egy teljesen virtuális világba akkor megtennétek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!