Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül maradtam, nem tudok...

Egyedül maradtam, nem tudok új barátokat szerezni? 23F

Figyelt kérdés
Viszonylag sok közeli barátom volt 18 éves koromig, utána már egyrejobban Elkezdtek fogyni, elkoltoztek, külföld, meg sok más helyre stb.. Ráadásul falusi srác vagyok.. Tehát nem igen maradt itt olyan ember akivel bármit is csinálhatnék, így felnőttként ugy gondolom borzasztó nehéz kilábalni ebből , hiszen se suli meg semmi ahol új embereket ismer meg az ember.Nem tudom mit tegyek, így egyedül eljárni ide oda tudom az lenne egyik megoldás.. Kezdek depressziós is lenni sajnos. Aki volt ilyen helyzetben vagy van megoszthatná velem tanácsait,köszönöm!
2019. máj. 15. 21:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz most? Dolgozol? Csak akad valaki, aki eljárna veled bulizni. Facebook-on nincsenek a környékeden csoportok, ahova belehet csatlakozni? Rendezvények a környéken? Majális, falunap, valami csak van. Járj el a művházba, sportolj ott helyben, sétáltass kutyát, szerintem ezermillió helyen lehet ismerkedni. Könyvtár nincs?
2019. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Könyvtáron kívül más nem igazán van, de fiatalok sincsenek nagyon..
2019. máj. 15. 21:51
 3/19 A kérdező kommentje:
Meg par segitseg jol jonne
2019. máj. 16. 10:12
 4/19 anonim ***** válasza:

Ez nagyon ismerős. Tizenévesen a haverokról szólt minden, hétköznap suliban voltunk, hétvégén meg elmentünk bulizni, mindig ez volt a menetrend. Most már mindenki tök elfoglalt, soha nem ér rá senki. Már tényleg csak egy-két haverom van, de velük is egyre ritkábban találkozom. Magányosnak érzem magam. Te mit csinálsz mostanában? Mit dolgozol? Esetleg valami tanfolyam segítene. Falun nagyon nehéz ezen változtatni sajnos. Hogyan telik egy átlagos napod?


24/F

2019. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Otthagytam itt a helybeli munkát, és folyamatosan agyalok mit lehetne csinálni..
2019. máj. 16. 10:58
 6/19 A kérdező kommentje:
Írtam privatot is..
2019. máj. 16. 11:57
 7/19 A kérdező kommentje:
Ennyi a segítség..
2019. máj. 16. 18:50
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek már barátaim..

Próbálkozz neten ismerkedni.

2019. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Próbálkozok 3 éve már, semmi..
2019. máj. 17. 12:22
 10/19 anonim ***** válasza:
Sajnos ha egy olyan helyen laksz ahol nincsenek barátnak való emberek (tehát korban, érdeklődésben, stb hozzád illők) akkor mindegy mit csinálsz, nem lesznek barátaid. Keress a közeli városból barátokat, esetleg gondolkodj el azon, hogy elköltözöl otthonról.
2019. máj. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!