Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Egyedül maradtam, nem tudok új barátokat szerezni? 23F

Viszonylag sok közeli barátom volt 18 éves koromig, utána már egyrejobban Elkezdtek fogyni, elkoltoztek, külföld, meg sok más helyre stb.. Ráadásul falusi srác vagyok.. Tehát nem igen maradt itt olyan ember akivel bármit is csinálhatnék, így felnőttként ugy gondolom borzasztó nehéz kilábalni ebből , hiszen se suli meg semmi ahol új embereket ismer meg az ember.Nem tudom mit tegyek, így egyedül eljárni ide oda tudom az lenne egyik megoldás.. Kezdek depressziós is lenni sajnos. Aki volt ilyen helyzetben vagy van megoszthatná velem tanácsait,köszönöm!

máj. 15. 21:32  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Mit csinálsz most? Dolgozol? Csak akad valaki, aki eljárna veled bulizni. Facebook-on nincsenek a környékeden csoportok, ahova belehet csatlakozni? Rendezvények a környéken? Majális, falunap, valami csak van. Járj el a művházba, sportolj ott helyben, sétáltass kutyát, szerintem ezermillió helyen lehet ismerkedni. Könyvtár nincs?

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont máj. 15. 21:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Könyvtáron kívül más nem igazán van, de fiatalok sincsenek nagyon..

# 2/11Időpont máj. 15. 21:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Meg par segitseg jol jonne

# 3/11Időpont máj. 16. 10:12 Privát üzenet

Ez nagyon ismerős. Tizenévesen a haverokról szólt minden, hétköznap suliban voltunk, hétvégén meg elmentünk bulizni, mindig ez volt a menetrend. Most már mindenki tök elfoglalt, soha nem ér rá senki. Már tényleg csak egy-két haverom van, de velük is egyre ritkábban találkozom. Magányosnak érzem magam. Te mit csinálsz mostanában? Mit dolgozol? Esetleg valami tanfolyam segítene. Falun nagyon nehéz ezen változtatni sajnos. Hogyan telik egy átlagos napod?

24/F

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont máj. 16. 10:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Otthagytam itt a helybeli munkát, és folyamatosan agyalok mit lehetne csinálni..

# 5/11Időpont máj. 16. 10:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Írtam privatot is..

# 6/11Időpont máj. 16. 11:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ennyi a segítség..

# 7/11Időpont máj. 16. 18:50 Privát üzenet

Nekem sincsenek már barátaim..

Próbálkozz neten ismerkedni.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont máj. 17. 09:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Próbálkozok 3 éve már, semmi..

# 9/11Időpont máj. 17. 12:22 Privát üzenet
Sajnos ha egy olyan helyen laksz ahol nincsenek barátnak való emberek (tehát korban, érdeklődésben, stb hozzád illők) akkor mindegy mit csinálsz, nem lesznek barátaid. Keress a közeli városból barátokat, esetleg gondolkodj el azon, hogy elköltözöl otthonról.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont tegnap 00:57 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tudnék barátokat szerezni? Nagyon magányos vagyok.
Hol tudnek Budapesten es kornyeken uj baratokat szerezni?
Hol lehet ismerkedni? Baratokat szerezni.
Hol tudnék prostituált barátokat szerezni?
Szegeden hely ahol lehet ismerkedni, barátokat szerezni?
18 éves lány vagyok nagyon magányos vagyok nincsenek barátaim. Facebookon esetleg tudnék barátokat szerezni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!