Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

El fogom veszíteni a legjobb barátnőmet. Már nem bírom tovább. Mit tehetnék?

A legjobb barátnőmet már 4 éve ismerem, de úgy érzem teljesen kezdünk eltávolodni egymástól. Már nem tudok vele beszélgetni, teljesen megváltozott. Úgy érzem, hogy amikor őszinte vagyok vele csak megbántom. Nem akarom elveszíteni, nem akarok neki rosszat, de ezt már nem bírom tovább. Meg akarok halni. Nem bírom elviselni, hogy elveszítem az egyik legfontosabb személyt az életemből. Segítsetek kérlek.

Keress kérdéseket hasonló témában: legjobb barátnő

máj. 17. 13:06  Privát üzenet  

A válaszok
Megértelek, mert én is veszítettem már el így barátnőt, százszor rosszabb volt, mint egy szakítás. De sajnos ha eltávolodtok, akkor ez a vége :(

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 17. 13:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De én nem akarom elveszíteni,mit tehetnék?

# 2/5Időpont máj. 17. 13:18 Privát üzenet
Ekkora dramat... ez tipikus bolhabol elefantot dolog. Ha el kell valni, el kell valni.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 17. 13:26 Privát üzenet
Biztos a barátnőd volt? Ha ennyire eltávolodik tőled, te nem vagy fontos neki, egyirányú ez a dolog. Így viszont nem barátság. Ezért nem kell meghalni. Nekem sokkal durvább módon 10 éves barátságaim mentek tönkre. Ha szeretnéd elmesélem, meg beszélgethetünk erről. Ha van kedved írj nyugodtan.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 17. 13:29 Privát üzenet

Vigyázz rá!Becsüld és óvd.

És akkor talán megmarad!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 17. 23:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy volt legjobb barátnőmet amióta letiltottam azóta kamu facebook és instagram profilokról jelölgett be. Mit tennél a helyemben?
Elvesztettem a legjobb barátnőmet (lassal fél éve), aki nagyon rossz irányban megváltozott. Megpróbáljak vele beszélni és kibékulni?
Megutáltam a legjobb barátnőmet! Mit csináljak?
Elvesztettem a legjobb barátnőmet. Mit csináljak?
A volt legjobb barátnőmet már nem érzem a legjobb barátnőmnek de ő még úgy hiszi, hogy én is legjobb barátnőként tekintek rá, mit csináljak?
Hogy felejtsem el a (volt) legjobb barátnőmet?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!