Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kövér lányok mia véleményetek?

Kövér lányok mia véleményetek?

Figyelt kérdés

Volt egy lány aki eszméletlenül tetszett, (kb 90-100kg volt) És nagyon szerettem volna felcsípni. Próbáltam tapintatos lenni a lehető legkedvesebben csinálni mindent, de valahogy nem jött össze. Lehet picit gyors voltam vele? XD


Szóval a kérdés:

Ha odamegy hozzátok váratlanul egy jó külsejű fiú mik azok amivel nem lépi túl a határt ha komolyan ismerkedni akar?

1-Szépen megszólít, hogy szimpi vagy és szeretne ismerkedni. Bemutatkozik. Kérdezget: suli/munka, hová valósi, mit szeret... Elmondja, hogy élvezi a társaságát és szívesen elkésrné a mobil számot, vagy facen be szeretne jeölölni.

2-Ugyanaz + rámenősebb, em visszafogott. Pl elmondja, hogy nagyon szereti a molett nőket és nagyon tetszik neki. Szívesen fojtatná a beszélgetést a közel jövőben mondjuk egy kávé mellett, moziban, stb...

Vagy ennyire nem szerettek előre menni?

Mi az ami még elsőre belefér nektek és mi az ami túl sok?



2019. máj. 20. 21:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kifejezetten ilyen típusú lányok válaszát várom. Többiek nem érdekelnek. Aki baromságot írna, az kímáljen meg mindenkit legyen szíves.
2019. máj. 20. 21:56
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagy nyerő.
2019. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, duci lányokkal nehéz ismerkedni, de személy szerint én még szégyenlős is vagyok pluszba.

Nyugodtan menj oda hozzá, használd inkább a lágyabb módszert, de nyugodtan elmondhatom azt is hogy a ducibbak érdekelnek.

Legyél őszinte, a legtöbb duci lány nem reagál a közeledésre mert nem hiszik hogy akárki is járna velük (egy része ilyen). De szerintem ha kedves és őszinte vagy simán sikerülhet.

2019. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Először ismerkedj meg vele, ismerd meg a belsőjét, alakuljon ki köztetek barátság és szépen finoman mélyül majd szerelmi kapcsolatba, ha összeilletek.


Nem nagyon értettem soha, hogy minek kapkodni és lerohanni a másikat.

2019. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem, ha valaki rámenős és egyből a dolgok közepébe akar csapni, mivel picit gátlásos vagyok és idő kell, mire megbízom valakiben és kibontakozom. Nem azt mondom, hogy rossz a rámenősség, mert legalább nincsenek felesleges körök, de nem ilyen a személyiségem. Az első módszer tetszik, csak manapság ez nagyon ritka, főleg nálunk, kövér lányok esetében. :)
2019. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Azt mondja hogy tapintatos majd odamegy és megkérdi

“Csini vagy cica. Van gazdád?”

Istenem előbb beszélgessetek, ismerkedj, barátkozz 😂

2019. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második lehetőség sem gyors. Azt hogy szereti a molett nőket ne emelje ki már az első találkozónál, elvégre azért jön oda hozzám, mert szimpatikusnak talál külsőre.
2019. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
76%
21 eves duci lany vagyok, irj, ha lenne kedved ismerkedni! :)
2019. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem örülnèk, ha valaki azzal jönne oda, hogy szereti a duci lányokat.Inkább akkor dicsérjen meg, hogy csinos vagyok, akkor még rá is mosolygok:) (ritka)


N/32

2019. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A duciságot szerintem sem kell kiemelni. Viszont a mai világban, aki férfi létére egy kulturált szöveggel le tud szólítani egy nőt az utcán, annak minden elismerésem, mert sajnos ez nem gyakori. :)

Aztán mivel az emberek java része bizalmatlan másokkal szemben (teszem hozzá okkal), nem árt finoman kezdeni. Valahogy kiríni a sok tapló közül.

2019. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!