Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mikor hány évesen jöttetek...

Ti mikor hány évesen jöttetek rá hogy egyedül fogjátok leélni az életeteket?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13-14
2019. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
28-30 körül (33 vagyok), most dolgozom azon, hogy mégse így legyen (saját magammal vannak gondjaim, azokon próbálok most túllépni). Még nem tudom, sikerül-e, de úgy gondolom, megér egy próbát.
2019. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én is 28 vagyok és bennem most érlelődött meg a gondolat, bár ki tudja mi lessz
2019. máj. 21. 17:17
 4/16 anonim ***** válasza:

Már elég rég, sose volt barátnőm.

31/F.

2019. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Már gyerekkoromban. Az összes felnőtt csak szapulni és dirigálni tudott, sosem voltam nekik elég jó. A lányok meg hisztis kis ribik voltak már tízévesen is, el nem tudtam képzelni, hogy egyszer egy ilyennel éljek együtt. Ennek ellenére éltem, és csak annyi derült ki, hogy ezek felnőttként is elviselhetetlenek és végtelenül aljasak.
2019. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Én 20 évesen amikor első párommal szakítottam 3 éves kapcsolat után, akkor azt hittem hogy mennyire magányos farkas leszek egész életemben, hát egy 60 kilós girnyó gyerek senkinek se fog kelleni, meg hát épp érettségiztem, se kocsim, se jövőképem, se pénzem.


Eltelt 1 nyár, és lett egy másik párom. Aztán sok-sok év alatt lett jó pár csajom, most már feleségem van.


Tanulság: NE RINYÁLJATOK A NETEN de inkább sehol se, fiúk-lányok, persze hogy nem fogtok senkinek kelleni ha sírtok, bezárkóztok, és nem változtok kicsit sem azért hogy talán kelendőbbek legyetek. Nekem is volt depressziós korszakom, nem is egy, de felkeltem abból a nagyon kényelmes komfortzónából és tettem azért hogy ne egy szingli srác maradjak. Mind a külsőmet mind a belsőmet tuningoltam, ismerkedtem, barátkoztam, és egyszer csak összejöttek a dolgok. Türelem, kitartás, optimizmus, cselekvés. Ez nagyon sok emberből hiányzik, mert a felgyorsult világban mindenki MOST akar mindent, pénzt, házat, barátnőt bármit...


Nem fog úgy barátnőd/faszid lenni ha ülsz a sarokban és keseregsz GYK-n. Tegyél érte, és ne add fel, az élet nem olyan hogy majd valaki megsajnál, vagy a semmiből észrevesz, hiába ezt mutatja a sok ZS kategóriás romantikus film.

2019. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15 évesen rögzült.
2019. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Nekem most 26 éves koromban kezd előjönni ez. Ha eddig nem kellettem egy nőnek se, valószínűleg ezután sem fogok.
2019. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem fogom egyedül leélni!!!! Mert valahogy gazdag leszek, és ha màs nem lesznek ribijeim!!!
2019. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Most 21 vagyok, de kb 3-4 éve.
2019. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!