Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés
róbert dávid nevű felhasználó kérdése:

Senki nem szeret, van értelme az életemnek?

elborít a magány,egyedüllét,nem tudok dolgozni beteg vagyok gyógyszereket szedek, nem meghatározott depresszió diagnózissal, szedek antidepresszánst de nem érzek tőle névileg Scippát. pedig motivál hogy dolgozzak,de nem tudok belekezdeni nincs erőm hozzá. ha jól vagyok,eltart napokig aztán vissza esek :(.mindig csak kicsesz velem az élet,soha nem szeretkeztem még,valószínű egy igy is marad,ha ránézek az utcán egy nőre,vissza se mosolyog vagy akármi,legalább mondaná azt hogy de csúnya vagy.ezek a gyógyszerek teljesen elveszik a gondolkodásom,meg az érzéseimet.Ha van egy nő a láthatáron egy ismerősöme lesz mindig nem az enyém.Nem érzek semmi szeretet már az emberek közt.Szerintem maradok a playstation nél,WoW,azt énis szarok az emberekre mint ahogy ők rám. 28/F

Keress kérdéseket hasonló témában: egyedüllét

máj. 22. 09:10  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Pontosan

A válasz 21%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/21Időpont máj. 22. 09:12 Privát üzenet
önsajnáltatás.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/21Időpont máj. 22. 09:14 Privát üzenet
Öreg most akkor mihez akarsz kezdeni?

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/21Időpont máj. 22. 09:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát valami jó sunát felszedni,meg dolgozni,de ezek csak vágyak ,persze ha egy nő ugyanezt leírja akkor jajj rád irok,kinyallak stb

# 4/21Időpont máj. 22. 09:23 Privát üzenet

Minden bizonnyal van értelme, hiszen valahogy csak kitöltöd az életet általad fontosnak vélt dolgokkal, mint a számítógépes játékok.

Viszont nőre nem érdemes gondolni. Nincs nő, aki vonzónak talál egy dologtalan, életunt, gyerekes alakot, akinek csak suna kell.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/21Időpont máj. 22. 09:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

most menő vagy mert megmondtad

# 6/21Időpont máj. 22. 09:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem tudsz te rólam semmit, tényleg mit is irok ide ki gyakori kérdésekre vadidegeknek,mi az hogy gyerek?? nem vagyok mindig életunt,ingadozik a hangulatom,keyboard warrior

# 7/21Időpont máj. 22. 09:29 Privát üzenet

Szerintem más dolgok miatt vagyok menő:)

De ahogy gondolod, a világért sem vitatkoznék veled.

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/21Időpont máj. 22. 09:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

engem skizofréniával is diagnosztizálnak kataton skizofrénia,paranoid skiofrénia

# 9/21Időpont máj. 22. 09:30 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Akkor esélyed megvan. A nők rajonganak az elmebetegekért.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/21Időpont máj. 22. 09:38 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi értelme egyáltalán az "életemnek"? 20F
Mi értelme így az életemnek?
Van értelme az életemnek, ha mindig egyedül vagyok?
Úgy érzem nincs értelme az életemnek. Mit tegyek?
Úgy érzem, hogy felesleges vagyok és semmi értelme sincs az életemnek. Mit tegyek?
Nincs tovább értelme az életemnek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!