Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senki nem szeret, van értelme...

Róbert dávid kérdése:

Senki nem szeret, van értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
elborít a magány,egyedüllét,nem tudok dolgozni beteg vagyok gyógyszereket szedek, nem meghatározott depresszió diagnózissal, szedek antidepresszánst de nem érzek tőle névileg Scippát. pedig motivál hogy dolgozzak,de nem tudok belekezdeni nincs erőm hozzá. ha jól vagyok,eltart napokig aztán vissza esek :(.mindig csak kicsesz velem az élet,soha nem szeretkeztem még,valószínű egy igy is marad,ha ránézek az utcán egy nőre,vissza se mosolyog vagy akármi,legalább mondaná azt hogy de csúnya vagy.ezek a gyógyszerek teljesen elveszik a gondolkodásom,meg az érzéseimet.Ha van egy nő a láthatáron egy ismerősöme lesz mindig nem az enyém.Nem érzek semmi szeretet már az emberek közt.Szerintem maradok a playstation nél,WoW,azt énis szarok az emberekre mint ahogy ők rám. 28/F

2019. máj. 22. 09:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
Pontosan
2019. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
önsajnáltatás.
2019. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Öreg most akkor mihez akarsz kezdeni?
2019. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hát valami jó sunát felszedni,meg dolgozni,de ezek csak vágyak ,persze ha egy nő ugyanezt leírja akkor jajj rád irok,kinyallak stb
2019. máj. 22. 09:23
 5/21 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal van értelme, hiszen valahogy csak kitöltöd az életet általad fontosnak vélt dolgokkal, mint a számítógépes játékok.

Viszont nőre nem érdemes gondolni. Nincs nő, aki vonzónak talál egy dologtalan, életunt, gyerekes alakot, akinek csak suna kell.

2019. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
most menő vagy mert megmondtad
2019. máj. 22. 09:27
 7/21 A kérdező kommentje:
nem tudsz te rólam semmit, tényleg mit is irok ide ki gyakori kérdésekre vadidegeknek,mi az hogy gyerek?? nem vagyok mindig életunt,ingadozik a hangulatom,keyboard warrior
2019. máj. 22. 09:29
 8/21 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem más dolgok miatt vagyok menő:)

De ahogy gondolod, a világért sem vitatkoznék veled.

2019. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
engem skizofréniával is diagnosztizálnak kataton skizofrénia,paranoid skiofrénia
2019. máj. 22. 09:30
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
Akkor esélyed megvan. A nők rajonganak az elmebetegekért.
2019. máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!