Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért félnek egyes férfiak,...

Miért félnek egyes férfiak, köztük én is megszólítani lányokat?

Figyelt kérdés
Hiszen ők is csak emberek.Tudom,hogy nem kéne félnem,de mégis félek.
2019. máj. 22. 20:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Mert nincs tököd.
2019. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha bíznál magadban, akkor nem lenne ezzel gondod.
2019. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Talán az elutasítástól félünk.Ha nem kezdeményezünk,nem utasíthatnak el.
2019. máj. 22. 20:08
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
A logika jó. Csak egyet felejtesz ki: innentől ez a TE választásod. Úgyhogy csendben szenvedj.
2019. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Félsz, hogy sérül az egod (nem azért, mert egoista vagy).
2019. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Felteszem félsz az elutasítástól. Ám bátorság nélkül jutalom sincs.

Amúgy nem tudom mitől lehetünk olyan ijesztőek. :D

18/L

2019. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Mert nem vagy jópasi és úgyis elhajtanak. Figyelj ha kapnak jobbat is akkor te minek kellennél??
2019. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Odamenni valakihez, és kezdeményezni egy rendkívül kiszolgáltatott helyzet. Neked van veszíteni valód (a kezdeményezéssel gyakorlatilag kinyilvánítod, hogy érdeklődsz az adott lány iránt, ezért fájdalmas az elutasítás)

Mindenki fél, amikor nyitnija kell a másik felé, hiszen nem kontrollálhatod a reakciójukat, és nem tudhatod, hogy pozitívan fogadják-e a közeledésedet. Minél nagyobb hangsúlyt fektetsz a társkeresésre, vagy minél jobban érdekel egy adott lány, annál nagyobb tétje lesz annak, hogy jól fogadnak-e. Természetes, hogy ettől feszült leszel.

2019. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Több életviteli attitűd létezik. Az egyik az ún. sikerkereső a másik a kudarckerülő. Szted te melyik csoportba tartozol, kedves Kérdező?


Véletlenül nem óvtak túl, féltettek agyon a szüleid annak idején?

2019. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
És? Nem a világvége, ha visszautasít. Ha nem vagy szexista és végletes/nyomulós, akkor mi vesztenivalód van? Mi lányok szeretjük ha kinyilvánítják a tetszésüket a férfiak, akikkel időnként szemezünk. Annyira rossz, hogy pl nemcsak bulin, de bevásárlóközpontban is ha egymásra mosolygunk, nem lép a pasi. Én szólítsam le lány létemre vagy mi?
2019. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!