Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is szoktátok azt érezni/elg...

Ti is szoktátok azt érezni/elgondolkodtok rajta időnként, hogy nincs olyan ember, akivel össze tudnátok kötni az életeteket, együtt élni vele, akár barátként, akár a párodként?

Figyelt kérdés
Ha kicsit furcsán fogalmaztam meg a kérdést, akkor elnézést kérek. Szóval a lényeg az, hogy eddigi életem során (még csak 18 éves vagyok) soha nem kedveltem igazán senkit, senki sem volt annyira szimpatikus számomra, hogy meg akarjam ismerni a belső énjét, a lelki világát, nem akartam "betekintést nyerni a gondolatai közé". Szóval, valamiért hidegen hagynak az emberek. Magányos típus vagyok, aki szeret egyedül lenni, magában gondolkodni és elmélkedni. Őszintén szólva nem nagyon tudom elképzelni, hogy valakivel napi szinten össze legyek zárva, állandóan egymás társaságában legyünk. Ugyanakkor sokszor úgy érzem mégis jó lenne, ha lenne mellettem egy barát, egy lelki társ. Hosszútávon szerintem elég rosszul viselnéj az egyedüllétet, mégis nehezen tudom elhinni, hogy lenne olyan személy, akinek imádnám a társaságát és legszívesebben minden pillanatot vele töltenék. Velem lehet a gond?

2019. máj. 27. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. Szerintem nincs veled baj :). Magányos, visszahúzódó személyiségek vagyunk. Nekem volt pár ember, akikkel nagyon jóban voltam, de az idők során folyton redukálódnak. :D
2019. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én speciel 20 éves koromban ismertem meg az első ilyen személyt. Az azóta eltelt években nem sikerült hozzá foghatóval találkozni, legalábbis közelebbi viszonyba kerülni.


Nem kell, hogy ez foglalkoztasson, akkor jön ez szembe veled, amikor a legkevésbé se várnád.


Hasonlóképp éltem át ezt a korszakot, hasonlóktól tartottam, azonban én mégse tudom azt mondani, hogy sikersztori lenne az enyém.


Követtem el én is hibákat, azonban aki számomra ezt a teljes életérzést hozta el kissé becsapott... Egy kissé felültetettnek érzem ezt az életet. Minden, amiben hinni kezdtem, átváltozott valami kegyetlenné, és minden emlék kínoz a mai viszontagságokban. Szeretnék elfelejteni belőle mindent. Nem megy. :)


Persze nem muszáj ilyen szerencsétlennek lenned. Valaki pont hogy olyan jól járhat, mint én amilyen rosszul. De az már kisebb részt a személyiségeden, és oroszlánrészt még csak nem is rajtad múlik. Persze lehet, hogy ez nem így van, én csak szeretnélek figyelmeztetni. Vigyázni kell, és elsősorban bizony magaddal foglalkoznod.

2019. máj. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy vagyok ezzel.:D
2019. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van,egyszerűen nem minden ember fog meg akivel ismerkedek, annyira, hogy legyen belőle kapcsolat is. Ez van.

Kell valami plusz, valami közös hullámhossz, hogy kialakuljon valami. De én már úgy is vagyok ezzel az egésszel, hogy azok a legjobban kialakuló kapcsolatok amik spontán alakulnak ki. pl ha véletlenül találkozol valakivel és kialakul egy beszélgetés, és már elsőre tök jól megvagytok. . Ezektől lélekemelőbb érzés nincsen :) .

2019. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, rendesek vagytok! :)
2019. jún. 1. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond veled. Nagyon fiatal vagy még. Ennyi idősen engem se érdekelt ez a dolog. Most 40 évesen viszont igen. Most igazán először van erre igényem. Most jött el az idő. Szóval bőven ráérsz nyugi!
2020. febr. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én képtelen vagyok párt találni mvel faluban vagyok és kihalt minden mintha egyedül lennék sokszor.
2020. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!