Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi fog történni, ha nem...

Mi fog történni, ha nem megyek ki a szobából 10 évig?

Figyelt kérdés
Meguntam az embereket. Olyan felszínesen,képmutatóak. Viszonylag otthon végezhető munkám lesz. Ami az informatikához köthető. Jó fizetéssel.
2019. máj. 29. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ügyeket intézni, boltba csak kimész. Am szerintem vagy megbolondulnàl vagy lehet meghalnàl.
2019. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Megőrülsz. Én sem szeretem az embereket, de nekem már akkor minden bajom van, ha pl betegség vagy más egyéb teendők miatt nem mozdulok ki pár napig.
2019. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Belerohadsz szobádba.

Ha szobádban nincs WC, a kaki is elönt.

2019. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Kimész, szétversz egy utcai bandát meg egy bűnszervezetet, megdugod a saját lányodat, végül remete leszel.
2019. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ezek szerint a szobába van a mosdó és a konyha is egybe? Valamint van aki bevásárol helyetted? Igazából még a feltételezés se állja meg a helyét.
2019. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tanulj meg fogalmazni! Mi azt olvassuk, amit írtál és arra válaszolunk. Biztosra veszem, hogy nem azt gondoltad, amit leírtál. Erre ékes választ adott a 3. és 5. válaszoló.
2019. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Jó lesz úgy meghalni,hogy tudod ,10 évet elcsesztél az életedből?

Szeretem az ilyen antiszoc ,,meguntam az embereket" dumájú életképtelen jancsikat.

Te is ember vagy és hidd el te sem vagy különb csak sokan annak érzik magukat.

2019. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mumifikálódsz.
2019. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!