Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi kapcsolja ki ilyenkor az...

Mi kapcsolja ki ilyenkor az ember ágyát? Sem a barátok, sem a könyvek-filmek, vagy egyéb jellegű programok nem töltenek el örömmel. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Időnként nagyon elszomorodom, egyedül érzem magam, leginkább esténként jön elő vagy amikor személyes problémáim adódnak és nem tudom más vállára dőlve elmondani őket és tanácsot kérni. Hiányzik egy társ. De annyira elfáradtam a zűrös férfi partnereim által okozott csalódások miatt, hogy erőm sincs ahhoz hogy keresgéljek. Mit tanácsoltok ? Szomorú vagyok nagyon és csalódott

2019. máj. 29. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy érzem magam, írj ha van kedved beszélgetni (lány)
2019. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fordulj életvezetési tanácsadóhoz.
2019. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, férfiként. Hazamegyek, teszem-veszem a dolgaimat, majd előjön ez.

Ha gondolod írj rám, beszélgessünk.

2019. máj. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Meg tudlak érteni. Írhatsz nekem is. Ha van kedved beszélgessünk. 😊
2019. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne beiratkoznod egy tanfolyamra, képzésre, valamilyen sporttevékenységre, és ott nem konkrétan figyelve az embereket, de tuti, hogy a kommunikáció révén találnál magadnak olyan valakit, aki elfogad.
2019. jún. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A helyesen végzett meditáció sokat segít ilyenkor.
2019. jún. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezért is vállaltam munkát, hogy minnél többet legyek társaságban. És mint egy építkezési vállalat alkalmazottja elég sok férfival is vagyok nap mint nap. Azt hittem lesz valaki, akivel kölcsönös szimpátia alakul ki és lesz lehetőségünk többre is, idővel, viszont semmi sem jön össze.

Tök egyedül érzem magam. Amint haza érek, olyanná válok mint egy rongy és teljesen a szomorúság fogságába kerülök.

Edzeni is el kezdtem járni, hogy legyen egy kis mozgásom is ami feltölt energiával.

De olyan nehéz.

2019. jún. 16. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!