Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek létezik, hogy...

Szerintetek létezik, hogy valaki szeretethiányos lesz, annak ellenére, hogy szerető családban nől fel?

Figyelt kérdés
2019. máj. 30. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Én szeretethiányos családban nőttem fel. Emberektől sose kaptam szeretetet. Ezért annyira kihaltak az érzelmeim,hogy nem tudom eldönteni mi a jó és mi a rossz cselekedet. Ezt teszi az emberrel a szeretethiány. Valaki pedig depressziós lesz.
2019. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha szerető családban nő fel, akkor hogy lesz szeretethiányos??
2019. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem létezik,a családon kívül is van élet.Példának valaki elég idős nem volt még párja ezt a család nem tudja helyetesíteni,teljes mértékben a barátokat se stb.

Vagy valaki kirekesztett az életben a család nemtud mindent pótolni.

2019. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen létezik ilyen ebben biztos vagyok.
2019. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Létezik
2019. máj. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Létezik, én is így érzem magam.
2019. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2019. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem pl minden nap szükségem lenne rá, hogy megöleljenek, és sóvárgok a szerelemre, mert még sosem volt senkim.

Itthon szeretnek, de ezt leginkább szavakkal, puszikkal, és különböző tárgyi dolgokkal(pl kajával, pénzzel, ruhákkal) mutatják ki.

Emiatt, ha megszeretek valakit, sajnos nagyon tudok tapadni, és úgymond kikövetelni az öleléseket, amiket otthon nem kapok meg.

17/l

2019. jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én szerető csaladban nőttem fel. Egyke vagyok és foglalkoztak velem a szuleim, sok szeretetet kaptam toluk. De megis szeretethianyos vagyok. Igaz gyerekkoromban kikozositettek barhova mentem, ez most sincs maskepp . Vilageletemben sose talaltam a helyem es nem tudtam beilleszkedni semmilyen közösségbe , annyira onbizalomhianyos lettem, hogy sose tudok megtartani semmilyen baratot vagy ferfit . Bar leginkabb szerelemre vágyom és arra hogy valaki viszont szeressen . Szoval igen letezik.


24/L

2019. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ezzel a kérdéssel konkrétan a gyerekkoromat írtad le. Tehát létezik,igen.
2019. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!