Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok mit kezdeni magammal?

Nem tudok mit kezdeni magammal?

Figyelt kérdés

Szóval az a nagy helyzet, hogy magányos vagyok. Vagy talán ez nem is a lefjobb szó mert van egy-két iserősmöm akikkel néha beszélek,de leginkább ithon vagyok.

Barátom nincs, és szerintem nem is lesz, mert egyrészt nehezemre esik a másokkal való ismerkedés, másrészt szerintem túl magasra teszem a lécet (értsd, leginkább az elegánsabb fiúk/férfiak jönnek be, és azokközűl se mindenki).

És igazából nem tudom mi is a kérdés, csak szerettem volna ezt valakikkel megosztani, mert nem tudom mit kezdjek magammal.

18/L



2019. máj. 31. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

szívesen beszélgetnék veled

/veled egykorú tini lány/

2019. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Asszem voltak páran akik félre értették,nem csak külsőre értem az "eleganciát", hanem ,hogy belsőre is viszonylag normális/művelt legyen az illető...
2019. máj. 31. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
18 évesen én is magányos voltam, 28 évesen is úgyanúgy magányos vagyok. Egyre vigyázz: ne járj úgy, mint én, nem jó ez így. Valami van bennem, ami taszítja az embereket, ezen pedig nem segít az F betű sem, ami a nememet jelzi. A barátkozás sosem ment igazán, barátnőt régen nem akartam, aztán rájöttem, szeretnék kapcsolatot, de ugyanúgy nem megy, mint a barátkozás. Nem tudom mire jó ez a válasz, csak úgy érzem egyedül maradtunk mindketten, de neked az L betű miatt még mindig egyszerűbb dolod lesz 20 férfiből egy normálisat találni, mint nekem 1000 lányból egyet, aki egyátalán válaszol az üzenetemre.
2019. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha így állsz hozzá, hogy nem lesz párod nem is lesz, elsőnek keresd meg magadba azokat az értékeket amit te tudnál nyújtani egy párkapcsolatban. :)

Szerintem foglalkozz magaddal,kezdj el edzeni/olvasni..stb minden ami neked jó és a megfelelő ember jönni fog. :) 22/F

2019. jún. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti kaptál már pár levelet kanos középkorúaktól :D:D:D:D:DD
2019. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves lány lehetsz, már csak az írásod alapján is.


Nekem 16 éves koromban volt ez, amit most leírtál, eléggé mizantróp voltam, szélsőséges személyiség. Hol nem jártam sehová, mert taszítottak a korombeliek, hol a társaság krémje akartam lenni. Aztán 18 évesen kezdtem el szebbnek látni a világot, a helyzetem és kijöttem a depressziómból.

Rám jött az a vágy, hogy megakarom hódítani a világot, hogy akarok Valaki lenni. Akkor tájt határoztam el, hogy szebbé teszem az életem. 22 éves koromra sikerült is.


Ezt csak azért írom, hogy tudd, rajtad múlik minden. :)


A pasik meg... nekem is magas volt a léc, és utáltam kapcsolatban lenni, de végül rábeszéltem magam hisz jó tapasztalat szerzés volt. Sokat tanultam a rosszból is.

2019. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!