Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az kizáró egy lánynál, ha a...

Az kizáró egy lánynál, ha a pasinak mentális bajai vannak?

Figyelt kérdés
Bipoláris zavaros vagyok. Vannak lehangolt,és felhangolt időszakaim. Hol boldog,hol pedig jön a mélypont. Van amikor eltervezem hogy lesznek céljaim aztán vissza esek. Szerintetek így esélytelen találnom valakit? F
2019. máj. 31. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2019. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nincs olyan, hogy esélytelen. Csak lejjebb kell adnod az igenyeidbol.

En peldaul felnek egy olyan embertol, aki mentalisan nem tiszta. Mindamellett, ez egy hatalmas felelosseget rakna ram es ha valami lenne vele, mindig magamat okolnam vagy csak siman rosszul esne, hogy nem tudok segiteni rajta.

2019. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kórosan szorongok, megfelelési kényszerem van plusz pánik tüneteit mutatom...

(Mindezt pszichológus mondta, jelenleg is kezelés alatt vagyok)


Nem mondom, hogy semmi bajom sem volt ismerkedés terén, de úgy nézek ki mint egy testépítő és a eleinte kicsit visszahúzódó viselkedésemre azt mondom csak hogy introvertált vagyok és nehezebben nyílok meg mások előtt.


Utóbbi 3 lánnyal akivel az elmúlt 2 hétben randin voltam tökéletesen ment minden.


Sőt volt olyan, akivel a "furcsaságunkon" keresztűl kötődtünk. Elmondta hogy depressziós plusz szorong, így én is megnyíltam neki ... sorstársként tekintve egymásra még közelebb is hozott mindket.

(Vele sem a mentális problémáim vetettek véget, csak nagy volt a kor külömbség. 8 évvel idősebb volt és ezt nem akarta bevállalni)



Szóval tegyél úgy mintha nem lennének problémáid. Ha mutatkozik intézd el azzal, hogy rossz kedved van vagy kicsit introvertált vagy...


Ha meg megtalálod az igazit, majd egy idő után lassan vezesd be, vagy is a fentiekhez hasonlóan te is találsz egy "sorstársat" még jó is lehet ismerkedés céljából.


Szóval nyugi...

2019. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nárcisztikus személyiségzavarom van és a barátnőm ettől függetlenül is nagyon szeret. Kikötése volt a pszichológus, de valóban nagyon megértő és tulajdonképpen ő az egyetlen, aki igazán támogat ennek ellenére is.
2019. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4#

Egy nárcinak kizárt hogy betegsegtudata legyen és ezt igy kimondja magáról!

2019. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én párom is mentális beteg volt de a kapcsolatunk mondhatni teljesen hekyrerakta.

Aláírom hogy nehéz olyan társat találni aki tolerálja vagy annyira megértő.

2019. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már válaszoltam hasonló kérdésre mostanság.

Preferálom a bipoláris tranzisztort.

Persze lehet szó FET-ről is.

2019. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem bántalmazott mentálisan beteg ember, és minden bántásra kifogásként használta a betegségét. Szerencsére nem mindenki ilyen, de én személyes tapasztalat alapján inkább félnék, nem pedig kapcsolatot akarnék.
2019. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lányból is van ilyen
2019. jún. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!