Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon rossz ha egész életembe...

Nagyon rossz ha egész életemben egyedül leszek?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem hogy nekem ez a sors jutott hiába akarok változtatni nem jön össze semmi.

Barátaim nincsenek, és soha nem is voltak. Barátnőm sem volt még, pedig sok lánynál próbálkoztam, jó igaz hogy csak neten, de mivel nem járok társágba így nem egyszerű élőben, meg amúgyis kicsit visszahúzódó vagyok.

Mindig egyedül vagyok, nincs senki akit elhivhatnék bárhova is. Pedig jó lenne.

Már egy barátnő is sokat segítene, kevésbé érezném magam egyedül, lenne kivel ide oda mennem, meg persze lenne akit szerethetnék.


De valószínűleg nekem sosem lesz senkim ha eddig sem jött össze semmi. Mert tényleg nagyon sok lánynál próbálkoztam. Másnak neten is nagyon könnyen össze jön, nekem meg.


Szerintetek nagyon rossz örökre egyedül lenni?


(22f)


2019. jún. 2. 13:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%

Nah, még egy.

Tessék, itt egy papírzsepi.


Komolyan ilyen életképtelenek a mai ifjak? Már csak azért is, mert teszem azt, beírod a keresőbe a megfelelő kulcsszavakat és bumm! 10+ oldal _friss_ kérdés lesz ebben a témában, rengeteg hasznos válasszal.

Nem, ma nincs buksisimi. Gyere vissza holnap. Akkor nem leszek itt.

2019. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
65%

Én is valószínűleg egyedül leszek. Nem annyira bírom az embereket, viszont az állatokat imádom. És éppen ezért egy csomó állatom van.

Te is biztos találsz valamit amit nagyon szeretsz. Ha megvan akkor csináld és ne érezd magad egyedül. Én sem érzem:)

2019. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%

KOMOLYAN!


Mit vársz ezzel a kérdéssel?


ÉN és mindenki itt lefossa, hogy lesz-e párod valaha is!


És SENKI, nem fog privátot küldeni, hogy megsajnált és lecumizna! SENKI!


Érett nőket keress! Ezt meg olvasd el!


[link]

2019. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
3%
Nekem nem az, simán kibírom, ha egész életedben egyedül leszel.
2019. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Valóban csak közhelyekkel lehet segíteni az ilyen kérdezőket.De akik gyűlölködő kommentet írnak azokat mégis mi készteti erre ?

Csak lapozz tovább ha annyira zavar az ilyen jellegű kérdés.

2019. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
8%
Nem lapozok, leírom a válaszomat, mely szerint nekem nem rossz, ha a kérdező egyedül lesz egész életében. Ha nem tetszik, fogadd meg a saját tanácsodat.
2019. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

# 6

Nem neked szólt.Hanem annak aki trágár kommentet írt.Konkrétan az első válaszolónak.

De látom meg is kapta a lepontozást annak rendje és módja szerint :))

2019. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Lehet. De ettől még igazam van. :)
2019. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy tojok a pontozásra is. Nem engem, hanem a sok kis mimózát minősíti. Az emberek nem szeretik a kemény igazságot, de ez nem az én problémám. Ha nem tetszik, töröltesd. Ettől független a következő szerencsétlenség is meg fogja kapni ugyanezt.
2019. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

# 9 Jaaa most esett le hogy te írtad az első kommentet is.

Figyelj nyilván nem lehet olyan tanácsot adni ami 100%-ban hasznos.Közhelyeket lehet írni.

De azért gondolkozz el ha folyamatosan ilyen kommenteket írsz nem e lehet nálad is esetleg valami baj ?!

Semmibe se telik valami jóindulatú kommentet írni.

2019. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!