Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Merre tovább? 19/f

Merre tovább? 19/f

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kezdjek magammal sajnos most valahogy minden olyan hogy nem akar sikerulni semmi.Barataim nincsenek, 1 van aki most fog felkoltozni pestre a tobbi ilyen haver szeruseg akik csak akkor irnak ha unatkoznak vagy kell valami. Baratnom kiszeretett belolem 10 honapig voltunk egyutt o sincs mar nekem . Most vegeztem el egy okj sportedzo kepzest amivel nem tudok elhelyezkedni ugy hogy, muszaj lesz tanulnom valamit ,esetleg valami jo szakmat nem tudtok? Baratno gond mellekes igazabol nincs egy konkret tarsasagom akikkel eltudnek menni discoba vagy valami mindig csak ilyen “haverral” mentem hogy ugye ne menjek egyedul mit tegyek? Elvagyok veszve

2019. jún. 2. 20:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Érettsegivel rendelkezem
2019. jún. 2. 20:18
 2/2 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy megvan az egészséged.


Javaslom tedd le a jogsit, ha a szülők támogatnak benne.


Gyúrj rá az angolra is.

2019. jún. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!