Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha az embernek nincsenek...

Ha az embernek nincsenek barátai, akkor nem él teljes értékű életet?

Figyelt kérdés

2019. jún. 5. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha nem is igényli akkor élhet.
2019. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól függ hogy valaki mit tart teljes értékű életnek . Ha ő barátok nélkül képzeli el akkor az neki nem fog hiányozni.
2019. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Akar barátokat csak nem sikerül neki barátkozni.

Vagyis nekem

2019. jún. 5. 15:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek ezen ne filózz :D a barátok jönnek mennek sose állandóak, én ezért se keresek már barátot.
2019. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Ha nincs igénye emberi kapcsolatokra, barátságokra, akkor simán lehet teljes az élete. Ha viszont lenne igénye, akkor ideje feszegetni a határait, kilépni a komfortzónájából, lépni mások felé és akármennyi elutasítás éri, addig próbálkozni, amíg nem sikerül legalább egy minőségi barátra lelnie. Ha csak várja a csodát, akkor soha semmi nem fog változni.
2019. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Nekem sincsenek. Mindenkit utálok és engem is utál mindenki. Szerencsére.

19/f

2019. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
xD a 6-al együtt érzek , amikor még a sima aszfalton is megbotlasz.
2019. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Lehet teljes életed barát nélkül is.


A siker s a belső harmoniád, tested állapota, mentalitásod..stb mint Tőled függ!



Az viszont már nem jó jel, ha siránkozol vágyva barátokra.


Az több mindenre utalhat.

Pl depi, negativítás, kommunikációs nehézségek...és még sorolhatnánk.


Viszont, ha odafigyelsz első sorban magadra,közbe csak azt veszed észre vannak "jelentkezők" a barátságukat nyújtva.


Az már más kérdés ki miért haverkodna veled.


Magamat húztam fel a semmiből, elvoltam egyedül is, nem érdekeltek a felületes, negatív, haszonleső emberek.

Amikor beindult minden, akkor egyre többen akartak barátságot (vagy akár többet), de sokak csak hátsó szándékkal. (lyuk, autóm, vagyonom..nos a pasik is hajlamosak csak a pénzre ugrani)


Mostanra 2 ember van, akire mondhatom a barát szót.

Azt az embert tisztelik, aki vagyok; elfogadtak amilyen vagyok; oda-vissza működik a tanácsadástól kezdve az üzletig/termékek kivitelezéséig minden.


Nem bántam meg azt a szigort önmagammal s másokkal szemben, mert lett eredménye.


Szóval nem kell agyalni ezen s ha barátokat nem is szerzel legyenek ismerőseid pl megszokott kávézóban a pincérek, pár ott megismert ember...stb 😃


S ezzel a magány érzetét elhessegeted, de ne bízz csak úgy akárkibe, mert hogy kedves. 😉


Igaz barát kihaló fogalom a mai világban.

2019. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Élhet attól még, persze. Nekem csak haverjaim vannak, igaz barát sajnos nem. De ezek a dolgok csak egy kis része az életnek.
2019. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De haver sincsen.A kutya nem szól hozzám
2019. jún. 5. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!