Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos fiúként találhatok...

Magányos fiúként találhatok barátnőt?

Figyelt kérdés

Mivel nem járok társágba így élőben nem sok esély van megtalálni a párom. Neten meg alig van olyan lány aki visszaír.


Van olyan lány akit nem zavar az ha egy fiúnak nincsenek barátai?

Persze ez nem azt jelenti hogy egész nap otthon ülök, megyek ide oda, de általában egyedül. De ha lenne barátnőm akkor vele :)


2019. jún. 9. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem írnak vissza?
2019. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akik találtak azok is magányosak voltak előtte.
2019. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, csak lányként. Szerintem egyik nemnek sem egyszerű a társkeresés. Ráadásul úgy gondolom, hogy élőben kb. esélytelen, hacsak nem utazik az ember állandóan és nem rohan. Esetemben már számtalanszor előfordult, hogy megláttam egy szimpatikus fiút valahol, (mondjuk nyaralás során), akinek iszonyatosan megfogott a kisugárzása, de soha nem volt bátorságom odamenni egyikükhöz sem. Pedig lehet, hogy hatalmas lehetőségeket szalasztottam el. Aztán ki tudja, lehet csak beképzeltem magamnak. Szóval a magam részéről úgy gondolom marad az internet, mint egyetlen lehetséges opció. Sajnos annyira nem nézek ki jól, hogy első látásra csak úgy felkeltsem valakinek az érdeklődését, szerintem még csinos ruhával és sminkkel sem. 18/L
2019. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem!


Azért vagy magányos mert olyan a személyiséged.

Egyszerűen vesztes fajta vagy ilyen téren. Ez van!

2019. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Irhatsz ha gondolod :)
2019. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!